Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajándékot szeretnék venni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékot szeretnék venni a lány barátomnak 18. szülinapjára. Valami ötlet? :D

Figyelt kérdés

18. szülinapjára szeretnék venni valamit egy lány barátomnak.De gőzöm sincs hogy mit.Tippek?


18F


2012. júl. 4. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:

én karkötőt fűztem neki :D Nagyon tetszett neki, személyes is, de lehet mást is fűzni, vannak lányok, akik megőrülnek ezekért xD

Amúgy ha tudod, hogy milyen tusfürdőt, vagy sampont, vagy valamit használ, azzal is meglepheted, végül is te ismered a vágyait :))

2012. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
engem dobozban..miutan kinyitotta a dobozt ugy megdugom h be.szarik..es meg ingyen is van
2012. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

valami szép ékszer, ez minden lánynak tetszik :))


vagy süss neki sütit és tedd be egy szép dobozba :D

2012. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!