Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha véletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha véletlen meglátnátok egy fiú barátotok facebook üzeneteit ahol azt ecsetelte, hogy nagyon szeretne megcsókolni (titeket)?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Fúj, ba_szki, hát nem örülnék...


F

2015. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok.
2015. szept. 21. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:

"véletlen meglátnátok egy fiú barátotok facebook üzeneteit"???

Tudom, én vagyok a nagyon értetlen.

2015. szept. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mit nem értesz ?
2015. szept. 21. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Arra célzott, hogy szerinte nem lehet véletlenül meglátni.

Egyébként, ha bejönne, akkor örülnék magamban. De ha tényleg csak haverom, aki "úgy" egyáltalán nem érdekel, nem örülnék, és kicsit kevésbé lennék vele jóban egy ideig, hogy ne szenvedjen. Lehet hogy még meg is próbálnám összehozni valakivel, bemutatnék neki lányokat.

2015. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!