Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány ismeretlenül ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ismeretlenül ír rá fiúra?

Figyelt kérdés
Tolakodásnak számít, ha ráírok, mert szimpatikus? Srácok, nektek ez bejönne, vagy inkább nem? Tapasztalatok? És ha bejelölöm?

2015. szept. 22. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha értelmesnek tűnnél, visszajelölnélek, ha nem, nem.
2015. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bejönne! Jelölheted is ha gondolod! Aztán majd meglátod hogy alakul, de mindenképpen próbáld meg. Nem vesztesz vele semmit.
2015. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem nem gond. Ha nem lenne szimpatikus az adott lány, akkor megírnám neki és kész.
2015. szept. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez csak a tapasztalatlan lúzereknek imponál. Akinek volt már dolga nőkkel, az tudja hogy mindent jelent az ha ráír egy nő, csak jót nem!
2015. szept. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem nincs vele gondom. csak ha beszélgettek, később se felejtsd el hogy te kezdted, nem ő. másszóval irj kifejtő, összetettebb mondatokat is. ne csak ennyit:), aham, ja, értem, értelek,:D, aham, aham, hihi,heha, AHAM,ahamahamaham. fú bszátokmeg ez de föltud kúrni. ez a hülyeqicsaszótár.
2015. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Ha nem zaklatod és értelmesen írsz rá , akkor szerintem örülni is fog neki.Én örülnék :) L

2015. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#6 mármintha fiú lennék
2015. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 OLYMPUS válasza:
Ha a lány akar valamit pl ismerkedni akkor miért ne de ha a palinak nem tecik akkor vesztett ügy de amugy nem tolakodo hanem inkább bátor dolog az érdeklődést jelezni
2015. okt. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!