Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mire vélhetem ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire vélhetem ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
Az idén nyáron megismerkedtem egy németországi fiúval, aki minden nyáron haza jár.Elhívott találkozni, nem volt semmi, de nagyon jól éreztük magunkat.Miután haza ment tartottuk a kapcsolatot, meg nagyon kedves volt velem, erre egy pár napnak ezelőtt írt, hogy ne írjak neki... hát mondanom sem kellett, hogy nagyon kiakasztott, erre megkérdeztem tőle, hogy miért és azt válaszolta, hogy dolgoznia kell.De addig is dolgozott még beszéltünk,szóval szerintem másról lehet szó, csak nem értem hogy mi lehet az oka, hogy egyik nap még kedves, másik nap meg csak úgy kijelenti, hogy ne írjak neki. Szerintetek van neki barátnője, és az megláthatta, hogy üzeneteztünk? 19/L
2015. szept. 24. 19:52
 1/3 FüligJimmy88 ***** válasza:
Egen, pontosan ez történt.
2015. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak egyszerűen nem akar téged. Vagy ami számomra elég valószínű még, hogy nem szeretne kapcsolatot a távolság miatt. Nehéz lehet most, ha éreztél valamit. Kitartás!
2015. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vártam tőle semmi komolyat, sőtt, akkor írta nekem, hogy ne írjak neki, amikor nem is írtam neki, hanem aludtam.Nem nyomultam rá. És nem értem, hogy hogy lehet valaki ennyire gerinctelen, hogy ilyen csúnyán lekoptat
2015. szept. 24. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!