Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok mit szolnatok ha a?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mit szolnatok ha a? Kapcsolatba a ferfi foz bevasarol figyel ratok programokat szervez jo fej de szexet nem akar

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos része a kapcsolatnak a szex éppen ezért nem lennék együtt olyan férfival aki nem szeretne szexelni, de egyébként vannak olyan nők akik ezt szintén nem igénylik csak olyan párt kell keresni :)
2015. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nem a pasim lenne, hanem az apukám.
2015. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem nem annyira fontos az állandó szex, viszont ha hónapokig nem akarna még csak meg sem simogatni, akkor az már gyanús lenne :)
2015. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Arra gondolnék, hogy más nővel szexel.
2015. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50 éves korom körül jöhet.
2015. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem minden a szex, de azért ókorókor történnie kell valaminek a paplan alatt. Egy kapcsolat kezdetén azért ez egy igen fontos dolog tud lenni. Ha már az elején sincs aktivitás....hát az sajna felejtős.

Később az évek múlásával nem olyan gáz.

2015. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne kapcsolat. Nekem fontos a szex.
2015. szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de mi jo benne?
2015. szept. 26. 23:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a szerelemmel azonos a testi szerelem, szóval beleőrülök, ha nincsen egy kapcsolatban, és nem érezném egyáltalán, hogy szeret, mert én az érintésből élem meg, hogy szeretnek.
2015. okt. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8: Az, hogy szeretve vagy.
2015. okt. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!