Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Sziasztok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lina1981 kérdése:

Miért csinálja ezt? Sziasztok. Volt egy 5 éves kapcsolatom ami decemberben véget ért. Ő nem akarja úrrakezdeni azt mondja nem szeret úgy mint régen. Naponta rám ir fészen, olyanokat mond hogy egymásra találhatunk még, közös programokat akar.

Figyelt kérdés
Miért csinálja ha már nem szeret? Ha mégis szeret miért nem akarja újra? Van egy közös gyerek is.De van hogy róla nem is kérdez.
2013. márc. 15. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
hát a leírásod alapján nem azt gondolnám,hogy nem szeret.
2013. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele mit mond, csak azt nézd, hogy mit tesz.
2013. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok reménykedni félek hogy csalódás lesz a vége
2013. márc. 15. 16:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Megint megjelent az életemben. Aki miatt elhagyott tavaly feleségül vette idén januárban ott hagyta. Vissza könyörögte magáthozzám azzal hogy soha nem tudott elfelejteni és szeret még mindig. Újra kezdtük láttam rajta hogy komolyan gondolja három hónapig. Megint vissza ment a csajhoz. Én megírtam a csajnak mindent mert joga van tudni mit csinált a férje. Most ott tartunk hogy szóba se áll velem de még a gyerek se érdekli.
2014. júl. 18. 09:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta mi tőrtént?
2015. okt. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!