Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes küzdeni érte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes küzdeni érte?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nővel! Sokat szoktunk beszélgetni és találkoztun már párszor. Nagyon kedveli a társaságom, aranyosnak tart (ő mondta). De nem tekint rám úgy mint potenciális pasira hanem inkább barátra (szerintem ő maga sem tudja) 1x rákérdeztem, hogy szeretne-e esetleg többet mint beszélgetés stb erre azt válaszolta, hogy igen. Most akkor mit csináljak? a hölgy döntésképtelen? nem tudja mit akar?
2015. szept. 26. 14:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

"szeretne-e esetleg többet mint beszélgetés stb erre azt válaszolta, hogy igen."


Most akkor mi a kérdés?

2015. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%

Nem a hölgy döntésképtelen, hanem te! Itt van egy nő, aki a szádba adja, hogy többet akar, erre meg te elbizonytalanodsz és nem tudod, hogy mit csinálj! Határozatlan vagy!!


Honnan tudod, hogy nem úgy tekint rád, ha eleve azt mondja, hogy többet akar tőled?

2015. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
11%
Nőért küzdeni nem érdemes. Ha barátként tekint rád, az azt jelenti, hogy nem tetszel neki külsőre, és soha az életben nem fog veled összejönni. Jobban teszed, ha megszakítasz vele minden kapcsolatot, különben kegyetlenül ki fog használni.
2015. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Hát most nem én vagyok a döntés képtelen.

1. Én rákérdeztem, hogy akar többet tőlem mind beszélgetés? Erre azt mondta igen szeretne de nem ismer még eléggé

2. Távolságtartó, immunis a bókokra

3. Tegnap bepróbálkoztam jobban (erőteljesebben) erre elútasító volt

4. Ma megint azt írja,hogy nagyon kedvel

Értitek? mert én nem!

2015. szept. 26. 14:32
 5/28 anonim ***** válasza:

1. Az ismertséghez idő kell!!!!

2. Azért mert találkoztatok kb 5-ször attól még nem fog szerelembe esni beléd! Idő szükséges hozzá!!

3. Nem akarja, hogy nyomulj, inkább fokozatosan szeretne mindent!!!

4. Igen, kedvel, mert az ismerkedés elején vagytok! És szimpatikus vagy neki!


Ha ennyire türelmetlen vagy egy nőhöz, akkor ne is ismerkedj!!

Egy nőhöz türelem szükséges!

2015. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy türelmetlen vagyok, csak nem akarok a barát zónába beleesni. Ennyi az egész. És valamikor már nem tudom, hová tenni a helyzetemet vele kapcsolatba
2015. szept. 26. 14:39
 7/28 anonim ***** válasza:
nem igaz nem veszed észre hogy barátzónába rakott! hagyd a fenébe nem ér annyit van másik nő is a világon
2015. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, gondolom friss ismertség, tehát ne is várd, hogy pár tali után majd a lábait széttegye neked!

És kommunikáljatok nagyon nagyon sokat!

2015. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Kommunikálunk elég sokat, beszélgetés telefonon, neten. Érdeklődik mi van velem, milyen volt a napom stb. Annyit még hozzá kell tennem, hogy a kapcsolata 2 hónapja ért véget.
2015. szept. 26. 14:43
 10/28 anonim ***** válasza:
Ha nem vigyázol.nagyon hamar barátzónában találod magad, onnan pedig nincs kiút! Addig mozdulj rá, amíg lehet!
2015. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!