Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtál már lányban/nőben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtál már lányban/nőben? És ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Az első feleségemben. Mikor váltunk, simán lemondott a gyerekünkről. Pedig én megküzdöttem volna érte.
2015. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
szinte mindig ! pl bocsika nem állok készen most 1 kapcsolatra erre 2 nap múlva össze jött 1 bunkóval .
2015. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, számtalanszor. Legtöbben azt állítják, hogy nekik a személyiség a fontos, aztán meg a külsőm miatt koptatnak le.
2015. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, de kisregény lenne, ha leírnám az összeset. :D
2015. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem is egyszer. De nem érdekel, megyek tovább.
2015. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen. Azt mondta szeret és ilyen közel senki nem állt még hozzá, mint én. Pár nap múlva az exe nála töltötte az éjszakát. Persze meg tudta magyarázni, csak már így nem érdekelt...
2015. szept. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen a feleségemben, folyton csak azt szajkózta hogy így szeret úgy szeret , aztán össze melegedett egy volt ismerősével.

Nem csak az rossz ebben hogy megcsalt, hanem hogy ezek után már nem bízom benne.

Persze kimagyarázta ő is hogy nem figyeltem rá, nem kedveskedtem, amiben én igazat is adtam, mert valóban így volt. De akkoriban nagyon rám járt a rúd, és ugye ő ezt nem vette figyelembe, nem segített, könnyebb volt félrelépni. Közhely de ugye megfogadtuk hogy jóban rosszban? Hát ő csak a jóban volt partner...a többit meg oldjam meg én. Egy szó mint száz én voltam a hibás...

2015. szept. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!