Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csalódtál a férfiakban nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csalódtál a férfiakban nem hiszed el hogy lenne egy olyan férfi, akivel mindent meg lehet beszélni?

Figyelt kérdés
Rengeteg párkapcsolat a kommunikáció hiánya miatt megy tönkre,nos ez tény,kicsit hülye a kérdés,de a lényeget tartalmazza...
2015. júl. 11. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olyan férfi nincs, akivel MINDENT meg lehet beszélni. Erre vannak a barátnők. De ha a fontosabb, kapcsolatot vagy családot érintő kérdésekre gondoltál, akkor persze, létezik olyan férfi.
2015. júl. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyes.Nem értek veled egyet. velem a párom mindent megbeszél. Még a barátői titkos problémáit is. bezárólak a lánya gondjaival. Én nem csak a párja,és a szeretője,szerelme vagyok,hanem a legjobb barátja is. és ha nekem van bármi godom,vagy bármilyen gondolatom,azt is megosztom Vele,és elmesélem neki. Mindig elmondjuk egymásnak a napunkat,és mindig egyeztetjük a következőt.De én se vltammindg ilyen,és végképp nem mindenkivel. Elég egy kisebb bántás,vagy sérelem,és az egész úszhatott. Valoban nagyon fontos egy kapcolatban a kommunikáció. 46/F
2015. júl. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es de van ilyen férfi,felpontoztalak titeket!

Amúgy én 41éves vagyok!

2015. júl. 11. 09:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Érdekes a kérdésed ! Az én életemben egy olyan nő volt akinek teljesen meg tudtam nyílni, Ill. bármikor baja volt én ott voltam mint lelki kukája. De mikor nekem esett volna jól ha mellettem van, mindig egy hálátlan Bunkó és eltűnik. Szóval a nők sem makulátlanok . Én inkább nem általánosítanám ezt a dolgot. 35F
2015. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem minden nő más minden psinál és ez fordítva is igaz. Én is teljesen másként viszonyulok a férjemhez, mint pl egy korábbi kapcsolatomban egy barátomhoz. Aki szerencsés, az megtalálja a párját, a "foltját", aki nem az marad abban, hogy többek közt a kommunikáció sem működik.

Attól függ, h a társ mit hoz ki belőled. És ehhez mérten te mennyire tudsz neki megnyilni, miket mondassz v nem mondassz el neki.

Én pl férjemmel mindent meg tudok beszélni, egészen a legfontosabb ügytől azon át, hogy hallotta e a rádióban, mikor a műsorvezető valami poént mondott.

Vagy éppen azt, hogy milyen hajfestéket próbálnék ki. TEhát bármit. De ezt pl egy volt barátommal nem tudtam v nem ilyen szinten tudtam megbeszélni.

Tehát szerintem a párodtól függ, hogy milyen hatást vált ki belőled, és hogy te ennek hatására mennyire tudsz felé megnyilni. Ez ilyen körforgás.

2015. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#1 Sőt, még olyan férfi sincs akivel bármit meg lehet beszélni. :)
2015. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfi tart attól, hogy ha kiadja magát, akkor gyengének tartják majd és kiábrándulnak belőle.

Barátommal is ez volt: az exei "leszoktatták" róla, hogy megnyíljon.

Egy kapcsolat elején nagyon nehéz bízni, megnyílni egymás előtt, ezért aztán könnyen félresiklik a dolog. Nekünk az volt a szerencsénk, hogy már ismertük egymást, nem párkapcsolatnak indult a dolog, és így mire összejöttünk, már megvolt a kölcsönös bizalom.

2015. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#1 és #6 de örülök, hogy a bolygón élő ~3,5 milliárd férfit ismeritek.
2015. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én meg sztem csak ilyen téren vagyok jó :) hát én kiadtam mindent egyszer, elcsesztem vele minden jót, többet sztem nem fogom, a nők csak mondják/azt hiszik h az a jó, ha mindent tudnak a másikról, de rólam jobb, ha nem tud senki mindent. :) van abban vmi, h amiről nem tudsz, az nem fáj.

Azóta megtanultam dolgokat, és sokkal sikeresebb minden az életemben, szóval felejtsük el ezt a hülyeséget, h őszintének kell lenni, alapdolgokban igen, de nem mindenben.

0% leszek, de mindegy, remélem, h ez lesz a legnagyobb bajom az életben. :)

egyébként úgy érzem, h elég sok embernek segítettem már, sokszor igyekeztem segíteni, akivel elcsesztem a dolgot annak is talán, bár soha nem ismerné be. :D

2015. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 örülök hogy örülsz, de nem ismerjük mind a 3,5 milliárdot, a "minden" és a "bármi" szavak jelentését viszont igen. :)
2015. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!