Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, jól értem én ezeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, jól értem én ezeket a nőket? Nekik alapból minden jár, mert nők. De ha nekik egy zsíros kenyeret kellene megkenni, azt már nem, mert ők nők! Hogy is van ez? Nem értem!

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
He? Milyen nőket ismersz te?
2015. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit láttál otthon, hogy nőttél fel, de valami baj van. 26/F
2015. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is sajnálom ha ezt láttad otthon, ismerkedj normális, " átlagos" nőkkel. ( hölgyek az átlagost nem rossz értelembe írtam)
2015. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bizony, az igazi nő nem eszik csak úgy zsíros kenyeret... hagymát nem is kínáltál hozzá!
2015. szept. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!