Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan csak ez a három,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan csak ez a három, egyaránt undorító álláspont létezik a nők anyagiasságát illetően?

Figyelt kérdés

Egy erről szóló kérdésre érkezett válaszokat olvastam, és szomorúan olvastam, hogy a szinte csak ez a három, egyaránt primitív álláspont létezik.


1. "Minden nő anyagias, kivétel nélkül." - Hazugság!


2. "Semmi baj nincs azzal, ha egy nő anyagias." - Undorító álláspont!


3. "Nem létezik anyagias nő." - Hazugság!


Én úgy gondolom, hogy az anyagiasság nem jó dolog, és léteznek anyagias és nem anyagias nők ks.



2015. szept. 26. 19:37
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
* is
2015. szept. 26. 19:37
 2/53 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az itt válaszolók életigazságokat mondhatnának, nem is reprezentatív néhány szubjektív vélemény. Itt általában magukból indulnak ki az emberek, a saját tapasztalataikat mondják el, és a saját megoldási kísérletüket írják le, vagy jó vagy nem, tehát kevés hasznos válasz érkezik nagy általánosságban. Néhány szélsőséges véleményből nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni.
2015. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
0%
minden luxus autóban jó nő ül az anyós ülésen! ezek után nincs mit írnom....
2015. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
77%
2. Ebből az derült ki hogy a gazdag pasik csak jó nővel állnak szóba.
2015. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
21%
#3 És gondolod, hogy ez csak a nőn múlik? Ha egy gazdag faszi megengedheti magának, hogy válogasson, akkor miért ne tenné? Tán egy ronda nő üljön ott?
2015. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
9%
engem nem hat meg az ócsaka szövegetek itt 100% ban a pénzre mentek ha nem arra akkor van valami érdek
2015. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
72%
Engem meg a te siránkozásod és nyomorod. :)
2015. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
10%
akkor nyomd el magad
2015. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

5: Egyik se jobb a másiknál.

A gazdag férfi ebben az esetben felszínes, a nő meg anyagias.

2015. szept. 26. 19:54
 10/53 anonim ***** válasza:
84%
Láthatod milyen emberek írkálnak ide, nem kell ezzel foglalkozni. Régen jó volt ez az oldal, aztán ellepték az életképtelenek, trollok, akik ide járnak fel kiélni magukat. Aki a való életbe ismerkedik az tudja, hogy sok êrtelmes, csinos, okos nő van. Ráadásul sokaknál jobb karriert futnak be, mint pl az Én kedvesem is. Sok szerencsét provokátorok! 26/F
2015. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!