Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy létezik ez de most komolyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létezik ez de most komolyan?

Figyelt kérdés

19 évesen életembe előszőr szerelmes lettem úgy mint még sose...aztán úgy estem pofára mint még sose akkora csalódás volt ez nekem, hogy most azt érzem soha többé nem leszek így szerelmes és érzelemmentesen dugok csak mindenkivel. Pedig úgy tartogattam a szűzességem az igazinak. :/ aztán tessék, úgy érzem az életem ilyen téren reménytelen eset pedig még csak 21 éves vagyok de félek hogy annyira benne vagyok ebbe az érzelemmentes szexbe sőt a legeslegjobb egy olyan pasival volt akihez sehogyse kötődőm

normális ez? fogok még valaha szerelmet érezni?


2015. szept. 25. 11:11
 1/3 Költőnő? ***** válasza:
nagyon fiatalka vagy még. Légy rugalmas. Ilyen fiatalon nem kell belehalni az életbe. Csalódások mkit érnek (nekem ritka durvák voltak pl), de ha Te nem akarsz belőle felállni, más nem fog. Nem lehet félelmek mentén élni. Azaz lehet, csak nem érdemes.
2015. szept. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem adod fel teljesen a reményt, illetve nem direkt az alkalmikra hajtasz, akkor még normalizálódhat a helyzet. Csalódott vagy, de hidd el, sajnos az élet nem habostorta. Minden csalódás után fel kell állni, és továbbmenni. Sőt, a legtöbből még tanulni is lehet.


21 évesen még nagyon fiatal vagy, még rengeteg pasival fogsz találkozni. Viszont arra vigyázz, hogy -bocsánat a kifejezésért- ne kurvulj el teljesen, mert akkor ha meg is akarsz változni, és találsz egy rendes fiút, akkor esetleg hallani fog rólad ezt-azt, és nem fog komolyan venni ő sem.

2015. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szex néha valóban jobb tud lenni olyannal, akihez nem kötődsz, legalábbis eleinte. Ez azért van, mert ha nincsenek érzelmek, akkor nincs megfelelési kényszer, jobban fel tudsz oldódni. Engem is egy ilyen kapcsolat lendített át a szexuális gátlásokon. Viszont utána nagyon komolyan hiányozni kezdett a szexualitás teljessége, hogy olyasvalakivel legyek - ezúttal már a gátlásaimtól, görcseimtől megszabadulva - akit szeretek is.

Szerelmet pedig akkor fogsz érezni, ha megengeded magadnak, ha tudatosítod, hogy igen, minden kapcsolat kockázattal jár, de kockázat nélkül nincs siker. Ha a félelmeidbe kapaszkodsz, akkor nem leszel szerelmes, ha pozitívan viszonyult a helyzetekhez, akkor viszont igen. A szerelemnek esélyt kell adni. Anélkül nem alakul ki.

2015. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!