Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy lány a huszas éveiben jó néhány szexkalandon túl van?

Figyelt kérdés
Elítélitek őt ezért? Mennyi a max ami nálatok belefér mondjuk 30éves koráig,az összes kapcsolatot tekintve (szex vagy komoly kapcsolat)?

2015. szept. 27. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Mittudomén, ezer ilyen kérdés volt már. Most bűntudatod lett, aztán megerősítést vársz, hogy mégsem vagy egy r**anc, vagy mi?
2015. szept. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen valójában, emberileg, ha egy hülye bunkó pi*sa, akkor lenézném, de ha szimplán szereti ha lefeküdhet neki tetszőkkel és élvezi a szexet, akkor azt nem nézném le, főleg ha nem úgy öltözik, mint egy ribi, hanem átlagosan.
2015. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már bocs, de mégis ki a franc beszélt itt rólam?! Általánosságban kérdeztem. Bűntudatom nincs, nincs miért :)
2015. szept. 27. 17:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt mindenkinek magában kell elrendeznie, mint ahogy azt is mit kezd mások véleményével. Nincs rá recept.
2015. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Komoly kapcsolatra nem kellene olyan nő, akinek volt már egyéjszakás kalandja, pláne szexkapcsolata. Rendes kapcsolatnál nem tudnék pontos számot mondani, de nyilván nem jó, ha volt 100 db, átlagban egyhetes kapcsolata.
2015. szept. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

Már miért lenne gáz?

Ráadásul ha komoly kapcsolatot akarsz, igen hamar ki lehet rostálni a selejt pasikat az erre adott reakciójuk alapján.

2015. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 Selejt pasi = akinek nem tetszik a qrválkodás?
2015. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 aki eret vágna magán, hogy puncihoz jusson, de ha a nők szexuális életéről van szó, rögtön átmegy bencés szerzetesbe.
2015. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el, úgy éli az életét ahogy akarja. De ez az én értékrendemmel nem függ össze. Én se dugok mindenkivel úton útszélen, így jogosan várhatom el, hogy a partnerem se tegye ezt.
2015. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt több is, most mégis komoly kapcsolatban vagyok. Pedig a páromnak nem volt, nem ez a típus, mégis velem akar lenni, mert nem ez határoz meg... Meg mondjuk nem ezzel kezdtük az ismerkedést, és azóta se ez a téma.

Ha valaki emiatt elítélne, az az ő dolga, össze se illenénk akkor. Az meg, hogy számok... 3 oké, de 4 már nem? Vicc.

2015. szept. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!