Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek most? Facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Facebookon és egyébként?

Figyelt kérdés

Pár hónapja rájöttem, hogy szerelmes vagyok a legjobb fiúbarátomba, akivel gimnázium óta ismerjük már egymást. Sokszor csinálunk közös programot, általában hármasban ez ő egyik jelenlegi egyetemi csoporttársával, aki nekem is nagyon jó barátnőm. Nemrég viszont megtudtam, hogy ők ketten összejöttek, és azóta láttam is őket együtt, nagyon nagy a szerelem. A lány tudta, hogy hogyan érzek a fiú iránt, úgy tűnik, ő is ugyanígy érzett... Nem szeretnék a kapcsolatuk útjába állni, csak nagyon nehéz ezek után is beszélni velük. A fiú minden nap ír nekem, mint eddig is, mert nagyon jó barátok vagyunk, de ez csak megnehezíti nekem a továbblépést, mert mindig azt nézem, írt-e. Közös baráti társaság és egy egyetem miatt nem tilthatom csak úgy le és törölhetem ki őt az életemből.

L/22


2015. szept. 29. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Így nem sok lehetőséged maradt, legfejjebb a hármas programokat hanyagolhatod.
2015. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"aki nekem is nagyon jó barátnőm"


Nem, nem az. Akkor szólt volna az érzéseiről.

Én hasonló szituban voltam. Csak éppen ott a "barátnőm"nek elméletileg nem is tetszett a srác, aztán mégis összejött vele.

A lány tudja, hogy hogyan érzel. Neki nem lesz nagy újság, ha hanyagolod őket. Szerintem még örülni is fog neki. A srácnak meg mondd meg, hogy nem akarsz gyertyát tartani. Nyilván majd ellenkezik, hogy "jajj nemár" de el fogja fogadni, hogy így van. Felszínes kapcsolatot ápolhatsz velük, de szerintem felejtsd el a régi barátságot. Főként a saját érdekedben.

Nagyon megértelek, én is nehezen éltem túl ezt. 10 év távlatából már olyan semmiségnek tűnik, pedig a sráccal 10 évig voltunk nagy barátok.

A férjemet ezerszer jobban szeretem, mint bárkit előtte. Túl leszel rajta. Idő, új szerelem, új barátok. stb.

2015. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!