Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan pasi a munkahelyeden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi a munkahelyeden vagy a környezetedben, aki szinte minden nőnél bepróbálkozik?

Figyelt kérdés
2015. szept. 30. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Van.
2015. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És sikerrel jár? Minden nő oda van érte? Vagy inkább pont az ellenkezője?
2015. szept. 30. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Az egyetemen olyan szakra járok, ahol vagyunk kb 5-en fiúk (abból 2 meleg, de szó szerint) és vagy 30-an vannak lányok. Köztük nagyon sok még szép is. Eddig 3 év alatt 5-nél próbálkoztam köztük. 2-vel csókolóztam és az egyikkel le is feküdtem, de nem lett semmi több aztán.


Egyébként kifejezetten nem az ismeretségi körömben próbálok ismerkedni, hanem pont hogy a totál ismeretlen lányok érdekelnek.


22/F

2015. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van a munkahelyemen és égőnek tartom, egyszerűen azt hiszi majd így lesz nője vagy valami, de eddig a gyereknek csak egy 85 kg-os cigány lány jutott.
2015. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akit én ismerek csak azért hajtja a nőket, hogy egyszer megdughassa. Nem mindég jár sikerrel, azt mondanám, hogy 50%. Én úgy vettem észre, hogy neki mindegy milyen a csaj (velem is próbálkozott), viszont nem teper annyira. Egyszer vissza utasítottam és akkor le is szállt rólam, szerencsére, ám lehet, hogy azért mert én nem vagyok szép, nem érte volna meg neki.
2015. szept. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van, nem is egy, és nagyon gáz...

Semmivel sem jobbak, mint azok a lányok, akik mindenkivel lefekszenek.

2015. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van,és gyomaorforgató ahogyan előadója magát és néha még a neje is jelen van.Undorító! Prrr.
2015. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!