Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek akkora igények?

Figyelt kérdés

1. Legyen a pasinak munkája. (Nem kell,hogy bankár legyen,havi 1M fizuval,de ne is minimálbéres szekus legyen.)

2. Legyen lakása. (Nem baj ha albérlet,csak tudja fizetni és ne a haverokkal vagy anyuékkal lakjon.)

3. Férfiként öltözzön. (Nem kell öltöny,de a rapper és iskolás srác cuccok sem.)

4. Éljen. (Nem kell,hogy vitorlázzon,de ne is egy TV bámulós trohonya legyen.)

5. Ne csaljon meg. (Vagy ha igen,ne tudjam meg.)

6. Ne legyen vele élő kölyke és olyan exe,akivel heti 2 alkalommal találkozik és napi 10 SMS-t vált.


Ez akkora kérés???



2015. szept. 29. 15:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
9%
akkor a felső 10000 férfiak érdekelnek téged is! 1 átlag dolgozó férfi nem tud lakást fent tartani? mit nem értesz ezen te humanoid?......
2015. szept. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
13%

"Ez akkora kérés???"


Attol fugg, mit nyujtasz cserebe.

2015. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
3%
mit nyujt? mit a legtöbb mai nő a nagy semmit max 2 mell 1 lyuk
2015. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
5%

Lássuk akkor Te mit tudsz felmutatni,és akkor meg lehet mondani hogy nagyok-e vagy sem az igényeid.Bár van egy olyan érzésem,hogy a közelében sem tudsz hasonlókat felmutatni.

24/F

2015. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem nagy kérés ez önmagában de mint mások is írták, ez két irányú dolog. Ha én elvárok valamit, akkor cserébe adok is valamit.
2015. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
9%

"2. Legyen lakása."


Neked van lakásod vagy csak jó lenne valakihez költözni és ingyen ott lakni?

2015. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
42%
lepontozhatsz nyugodtan, úgy látszik forró pontra tapintottam :D
2015. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

27 éves vagyok.

Dolgozom egy bankban,középvezetőként.

Van lakásom...lesz,még van 1 év hitel,szerencsére nem frank.

Nem vagyok sem molett sem modell.

Nincs gyerek.


Ez nem arcoskodás,ezek a tények.

2015. szept. 29. 16:44
 9/31 A kérdező kommentje:

6.-nak.


Ez a pasikra IS jellemző!

2015. szept. 29. 16:45
 10/31 anonim ***** válasza:
20%

Akkor tudom mi a te bajod.

De hát ez sajnos ilyen dolog.


27 évesen, gondolom 30-35 közötti férfit tartasz ideálisnak magad mellé. Gondolom ebben a halmazban is keresel.


Nos, ilyen korban már a férfiak többsége is megállapodott. Aki még nem, az egyre ritkább, az vagy, ahogy írod, inkább otthon ül és élvezi a kiszolgálást, vagy már megállapodott szóval szűkül a halmaz.

Bizonyára vannak saját lábon álló, nőtlen harmincasok, de el kell fogadnod, ahogy telik az idő bizony egyre nehezebb lesz találni.


Nem azért, mert a férfiakkal gond lenne, hanem mert ilyen életkorban már bizony exponenciálisan csökken a lehetséges jelöltek száma.

2015. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!