Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el azt a fiut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el azt a fiut akit szeretek?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom mi tevo legyek.Eltavolodtunk egymastol, mert nem mukodott kozottunk a sexualis kapcsolat.

Hamar feladtuk, pedig minden mas stimmelt..

O szeretett volna velem beszelni tovabbra is de jobbnak lattam akkor ha inkabb hagyjuk.

Azt mondta szeret es hianyozni fogok.Szerintetek van ra esely az o reszerol, hogy ujra egyutt legyunk??

Ha nem hogy tudnam elfelejteni mert csak sirok es nem birok masra gondolni...l/20



2015. okt. 1. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Idő..Idő..Idő... :/
2015. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a szex része nem működött akkor szerintem is csak az idő a megoldás. Ha újra összejöttök attól a probléma még ott lesz.

Sokszor nagyon nehéz külön válni ha amúgy 1-2 dologtól letekintve minden más klappol csak sajnos a párkapcsolatok úgy működőképesek ha éppen a másik számára érdektelen dolgok nem passzolnak csak.

2015. okt. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De mi nem működött benne?


Szerintem egy esélyt simán adhatsz még neki, de mondd el neki mi a baj, beszéljétek meg és próbáljátok újra ha ő is szeretné. Minden ember képes tanulni és újrakezdeni csak sokan ezt nem értik meg.

2015. okt. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fajt nekem nagyon...igy nem tudtuk elvezni
2015. okt. 2. 06:39
 5/5 anonim ***** válasza:
És miből gondolod hogy mással más lenne? Ha gondolod adok pár tanácsot csak írj egy privit akkor. Még mindig azt javaslom ha tényleg szeretitek egymást és csak ez volt a baj, akkor kell még egy esély.
2015. okt. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!