Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk (25 év körüliek), ha 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (25 év körüliek), ha 3 éve együtt vagytok a barátnőtökkel akkor is lazán beizgultok rá és folyton szexet akartok?

Figyelt kérdés

Csökken, hogy folyton akarnátok?

A párotok egy 49-50 kg-s lány és vele laktok.

Lányok tapasztalat??


2015. okt. 3. 06:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Hormon, meg egészségfüggő az egész dolog, persze a környezet is számít.

Na meg, mennyi tányérdobálás volt azóta, ez is jócskán visszavesz az energiából. :)

F/26

2015. okt. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem fiú vagyok, de 25 év körüli, és a másik oldalról tudok nyilatkozni: mi 9 éve nyomjuk együtt, én 27 vagyok, ő 29. Már van két gyerekünk, a testem alaposan megváltozott (nyilván nem előnyére), de ha rajta múlna, akár mindennap együtt lennénk. Szóval...folyton akarja, a vágy nem csökken:)
2015. okt. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sosem akartam "folyton" szexet. Volt olyan, hogy 25 évesen minden nap szexeltünk, de az inkább csak unalomból volt. Kétnaponta egy szex volt ami még tartósan izgalmas is maradt.
2015. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!