Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a barátom csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátom csak esetlen vagy nem is szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Annyira bizonytalan vagyok vele kapcsolatban. Valahogy nekem kell irányítanom őt, pedig ő az idősebb.

Az első szenvedélyes csókot én kezdeményeztem, mert elegem volt a "tali elején és végén" megcsókollak dologból. Azóta csókolózunk rendesen és elkezdte használni a nyelvét is, amiben szintén én voltam az útmutató.

Az ágyban nem valami jó, igaz csak egyszer voltunk eddig együtt, de azt se tudta hogy nyúljon hozzám, ha pedig jó lett volna már akkor abbahagyta... A következő alkalommal itt is át kell vennem az irányítást ha egy jó éjszakát akarok magunknak... :S

De a fentieken még tudok is segíteni, semmi gond. Ami a legjobban hiányzik az a romantika. Nem kell hogy nyálazzon, de úgy szeretném ha éreztetné velem hogy oda van értem. És ezt nem lehet csak úgy megmondani neki, hogy hé te mondd már néha hogy tetszem/odáig vagy értem/hiányzom.

De szeret velem lenni, ennyit már mondott, és fizikálisan minden megvan ami kell csak hiányzik a szenvedély.

Neki már voltak komoly kapcsolatai, nekem csak apróbbak nem is nevezném őket kapcsolatnak..

1 hónapja vagyunk együtt. Igazából azt sem lehet mondani hogy siettetem a folyamatokat, mert már régebbről ismerem, igaz csak távolról, egy ismerős mutatott be minket 1,5 hónapja.

Normális hogy itt tartunk még és nincsenek olyan nagy érzelmek vagy ezen már nem lehet segíteni?

Ha pedig lehet rajtunk még segíteni, akkor írjatok tippeket, hogyan próbálkozhatok még.


2015. okt. 3. 09:15
 1/3 Költőnő? ***** válasza:
hát az mindenesetre nem hangzik túl jól h egy hónap és zeró szenvedély... Hát azt mégis úgy hogy. Mi értelme. Nincs épp jobb v hogy?
2015. okt. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy direkt titkolja az érzelmeit, mert tudja, hogy ha kimutatja, az rossz pont a nőknél.
2015. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az fontos infó lenne, hogy amióta te kezdeményeztél először, azóta ő kezdeményez-e csókot pl. Lehet csak tutyi-mutyi, nem meri megtenni az első lépéseket.


Egyébként a testiségre mindig nagyon jó példám van, ha ilyet olvasok. A jelenlegi párommal az első éjszakánk elmondhatatlanul bénára sikerült. De tényleg, nekem ilyen szintű negatív élményem sosem volt még szerintem és nem is gondoltam, hogy egy 30 felé tartó férfival fogom ezt megélni. Merevedési problémái voltak, ami kinyírta a hangulatot. Átment az egész egy nagy erőlködésbe, majd egy nem túl kielégült alvásba, ami egy kicsit megtépázta a lelkem, nem tudtam hova tenni. Beszélgettünk róla és azt mondta az első alkalomnál mindig ilyen balgán teljesít. Bár legszívesebben örökre elfelejtené a történteket, de ezt váltja ki belőle a "teljesítési kényszer", vagy nem is tudja. A lényeg, hogy ne vegyem magamra.

A második már kategóriákkal jobb volt, azóta pedig csak csiszolódunk, formálódunk, egyre inkább összeszokunk és azt kell mondjam a szex szinte soha nem volt olyan jó senkivel, mint most vele!

Ergo az első alkalom miatt én nem ítélnék előre. Az élő példám erősen él bennem. :)


Ha nem erről van szó, akkor viszont lehet, hogy nem is akar igazán. Le kellene ülnötök beszélgetni róla!

2015. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!