Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerelmes lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes lehet belém?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom aki állandóan szeretgetni akar, ölelgetni és hozzám bújni. Bármikor csak találkozok vele egész végig valamilyen formában meg akar érinteni. Az se titok, hogy bejövök neki, mindig elmondja még poénból is szokta mondani, hogy gyönyörű vagyok meg nagyon szép. Múltkor például nála voltam elaludtam, ő meg betakargatott meg hozott nekem párnát is. Annyira gondoskodó.
2015. szept. 29. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ja
2015. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű, szerintem. Te meg hülyíted és élvezed.
2015. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!