Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha nagyon félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amy987 kérdése:

Normális, ha nagyon félek lefeküdni bárkivel is, mert az első rossz élmény volt?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve volt az első szexuális élményem, és azóta csak a fájdalomra és a vérre tudok gondolni,ha ilyen téma merül fel.

A mostani párommal lassan kezdenek annyira haladni a dolgok, hogy észrevettem,szeretkezni akar velem. De én félek,mert nagyon szűk vagyok. Nem akarok neki csalódást okozni. Nem biztos,hogy el tudom engedni magam,pedig ő mindig a kedvemben jár. Szeretnék vele lenni... Mennyire fájhat majd? Előfordulhat az,hogy másodszor is vérezni fogok? Lányok! Valaki hasonló helyzetben ? 18/L



2015. okt. 3. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele erről. Az első nekem is fájt és nagyon véreztem. Párszor utána is fájt, de csak az első pár másodpercben. Vér már nem volt.

haladjatok szépen lassan.

hidd el, jó lesz az.

2015. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En idösebb voltam nalad, es mondjuk annyira nem volt borzasztoan rossz elmeny, de inkabb rossz volt, mint jo. Aztan evekig semmi. Majd összejöttem a baratommal, es igen hamar szexre került a sor. Nem mondtam neki semmit az aggodalmaimrol, gondoltam, eleg, ha en izgulok emiatt. Es pont, ahogy gondoltam, fajt. De figyu, ha szeret, akkor nem kell emiatt aggodnod! Rögtön eszrevette, hogy faj, abbahagyta, simogatott, ovatosan folytatta, ha kellett, megint abbahagyta... Ne izgulj emiatt, tenyleg! A srac azon lesz, hogy neked is jo legyen. Es igen, lehet, hogy fajni fog még egy darabig, de hat egyszer el kell kezdeni. Ha varsz még eveket, akkor is ugyanugy fog fajni. Ha szeretnel vele lefeküfni, akkor hajra, nehany alkalom utan összeszoktok, es hidd el, jo lesz!
2015. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mond el neki, mert gyakorlatilag olyan, mintha még szűz lennél - mert attól, hogy egyszer..hát még szinte az vagy, épp csak nincs meg a szűzhártyád, de még fájhat, vérezhet és tapasztalatlan vagy

és ha ő nem úgy közelít feléd, hogy még szűz vagy, akkor tényleg fájni fog

haladjatok lassan, pettingeljetek egyelőre még, hogy tágulj és megszokd

azért vagy szűk, mert még csak egyszer szexeltél, ez normális

az első után még jópár alkalomig fájhat, akár vérezhet is, ez egyénfüggő, csakúgy mint az első alkalommal történő fájdalom vagy vérzés

2015. okt. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2-nak...

el kellett volna mondanod akkor a barátodnak, mert így aktus alatt meglepetésként érhette, hogy te szenvedsz és fáj

míg ha tudta volna, eleve figyelmesebb lett volna

2015. okt. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legfontosabb, hogy ezt őszintén beszéld meg a barátoddal!! Hidd el, úgy sokkal jobb lesz. És nem is igazán a mi segítségünkre és tanácsainkra van szükséged, hanem majd az övéire. Ezen csak ő és saját magad tudtok közösen segíteni, és hidd el, egyre jobb lesz. Oda fog rád figyelni, eleinte még lehet, hogy rossz(abb) lesz, de tényleg túl kell rajta esni, ha szeretnéd. És majd összeszoktok, utána szuper lesz! :)
2015. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem szerzel be egy vibrátort és masztizol azzal. Ha úgy megy akkor a szexel se lehet gond.
2015. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!