Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire halgattok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire halgattok a barátnőtökre?

Figyelt kérdés

Van két nő. Mindkettőnek van pasija, az egyikőjüknek jó a kapcsolata, a másiknak pedig nem igazán. Már szakítottak is, de a fiú valahogy mindig visszakönyörgi magát. A két lány megismer egy új fiút, aki hasonlít a jó kapcsolatban lévő nő párjához, talán kicsit külsőleg, de belsőleg mindenképp. A lány nem bírja nézni a barátnője szenvedését, ezért ajánlgatja ezt az új srácot neki. Főleg az után, hogy látja, h jól megértik egymást és úgy tűnik neki, hogy a srácnak tetszik a csaj.

Halgatnátok a barátnőtökre?


2015. okt. 3. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nem vagyok illetékes de a helyedben nem ajánlgatnék senkit, az ő helyében pedig nem hallgatnék rád.
2015. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám,ha tetszik a pasi.
2015. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Rám sose hallgatott, így most se tenné.

Véget is ért emiatt a barátságunk: verje a pasija szíjjal, fojtogassa szex közben, fenyegesse késsel, verje szét az arcát. Ő nem hajlandó elhagyni, mert szereti... Egészségére, 4 év alatt meguntam vigasztalni.


Én meg tartom magam ahhoz, hogy exel sose kezdek újra.

2015. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, miről van szó, de a saját szívügyeimben enyém az utolsó szó.
2015. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!