Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel szabad/lehet hozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel szabad/lehet hozni egy kapcsolat elején hogy a másiknak mennyi exe volt?

Figyelt kérdés

Igazából arra lennék kíváncsi hogy mennyi komoly kapcsolata volt a barátomnak, mert hiába tudok két hosszabbról eléggé tutyimutyi. És szeretném tudni, hogy nem-e bántották és amiatt van-e esetleg valami lelki sérelme.

Vagy ilyeneket nem szoktak kérdezni? Ha mégis, akkor hogyan hoznátok ezt fel? Gondolom valami jó kis bevezetés kellene, csak hát mi? :S

Ti ezt hogy csináltátok/csinálnátok?


2015. okt. 3. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogyhogy tényleg csak azért érdeklődnél, hogy segíts neki ilyen téren, akkor talán így:

"Talán történt valami a múltadban, ami miatt így viselkedsz? Vagy előző kapcsolataidból rossz tapasztalataid származnak? Ha van valami probléma, akkor légyszi oszd meg, szeretnék rajtad segíteni és közös erővel túl juthatunk ezen."...stb.


Most hirtelen ez jutott eszembe.


Mennyire kapcsolat eleje ez az eleje? Remélem azért már min 1-2 hónapos azért van, ugye?

2015. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Lehet h olyan lesz a valasz ami nen fog tetszeni neked es kicsit kiabrandulsz majd.
2015. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kapcsolat elején kell tisztázni.

Én is megkérdeztem a feleségemtől akkoriban, de hazudott. Most 20 év után emiatt ment teljesen tönkre a házasságunk.

Persze te jobb helyzetben vagy, mert a fiúk nem hazudnak ebben. Olyankor, amikor van időtök hosszasan beszélgetni, akkor kérdezz rá direktben. Ne beszélj mellé, kérdezd meg. Őszintén el fog mondani mindent, talán még kérdezned sem kell. Arra viszont készülj fel, hogy ő is tudni akarja majd. De te se hazudj, mert úgy járhattok, mint mi.

2015. okt. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Engem ez a téma hidegen hagy, nem szeretek exekről beszélgetni, ha igen, semmiképp se támadom le vele az illetőt a kapcsolat elején, hanem egyszer, mikor odaillő, akkor rákérdezek, hogy hány komoly kapcsolata volt.

Egyébként én azon se szoktam szívbajoskodni, ha nincs felvezetése az adott témának. Ha tudni akarok valamit, és eszembe jut megkérdezni, megkérdezem. May azt mondja, nem akar rá válaszolni. Nabumm.

2015. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A párommal a legelső randinkon szóba került ez, mert mindkettőnk szerint egy kapcsolatban nincs tabutéma. Nyugodtan kérdezd meg tőle kedvesen, hogy szeretne-e beszélni erről, ezzel nem rontasz el semmit.
2015. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!