Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan akadtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadtam ki? 21F

Figyelt kérdés

2 éve járunk együtt barátnőmmel, és felhozódott beszélgetés közben az 1 évvel ezelőtti egyetemi gólyatábor. Tudtam hogy sok hülyeséget meg kellett csinálni ott, de volt amiről csak úgy tudtam, hogy lánnyal csinálta.

Volt egy olyan feladat hogy valami piát kellett "felinni" egy fiú hasáról mi rá volt öntve. Én pedig kissé kiakadtam ezen hír hallatán.

Lehet, hogy én vagyok maradi de azért akár egyetem akár más, aki kapcsolatban van, ilyet ne csináljon már! Ha párkapcsolatban él, akkor meg törődjön bele hogy jár némi korlátokkal...!

Én sem megyek úgy el egy buliba hogy egy csaj nyakáról fogom lenyalni a sót a tequilámhoz.

Erre ő "hát akkor engem kinéztem volna a szervezők" stb.

DE ez engem nem hat meg! Nekem ne mondja senki hogy ott nem lehet nemet mondani.

Még ha csak egy éve is történt a dolog, engem így is nagyon bánt!

U.i.: Azóta már átment egy másik egyetemre, viszont ott nem tudott ott lenni a gólyatáborban.

Szerintetek?



2015. okt. 1. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna megtennie, de most viszont mar kar kiakadni ezen. Megtortent, megbeszeltetek hol a hatar, ennyi.
2015. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, jogos is meg nem is. Érthető, hogy nem örülsz neki, de annyira nem súlyos dolog, hogy sokáig téma legyen.
2015. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És mit vársz mit csináljon most? Egy éve volt ez és gólyatáborban. Csúnyább dolgok is történtek már gólyatáborban.
2015. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi 13 évesen csináltunk hasonlókat egy gimis beavatáson. Azzal együtt, hogy az egyetemi szaktársaim többségének nemhogy párja, hanem gyerekei is voltak már, én azt mondom, belefér, pedig mindig is konzervatív voltam.
2015. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

"Kiakadni" mindig felesleges, (szinte) bármilyen témánál össze lehet szedni magad és nyugodtan elmondani, hogy érzel.

Nem tudom, te voltál-e gólyatáborban, de én akkora nyomásnak szerintem sosem voltam még kitéve, mint ott az ilyen feladatoknál. Több száz ember (gyerek), mindenki most szabadult el végre otthonról, új életszakasz, muszáj új barátokat szerezni stb...Ember legyen a talpán, aki 18 évesen erre magasról tesz és simán kivonja magát (az egyébként nyilván szánalmas és idióta) feladatok alól.

Ennek is legyél tudatában és élvezd az életet a barátnőddel, kérlek.


25L

2015. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

megtörtént, ha kiakadsz ha nem.

hogy válaszoljak is a kérdésedre, nem. attól, hogy kapcsolatban vagytok még a szíve joga eldönteni, hogy mit tesz meg és mit nem. ha téged ez bánt, akkor elmondod neki, ha szeret nem csinál ilyet többet.

2015. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gólyatáborban ez egy Feladat volt!Te írtad.

Teljesen elfogadható a válasza.

Nem szopta le a csávót és nem is feküdt le vele.

Csak teljesített egy humoros feladatot.Ami egy beavatás része volt ha nem tévedek.

Egyértelmű,hogy féltékeny típus vagy!

Beszéld meg vele,hogy ez már neked sok.

Többet ilyet ne csináljon!

F40+

2015. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"(az egyébként nyilván szánalmas és idióta)"


Vagy csak egyszerűen van jelleme, "rossz társaság" miatt nem fogja megalázni magát?

2015. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a gólytábor is amerikanizálódott, és tiszta elmebetegség lett belőle.

Én amúgy dobtam volna.

2015. okt. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!