Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mit tennétek, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennétek, ha az utcán leszólítana egy férfi?

Figyelt kérdés

Kedvesen, udvariasan szólítana le, nem bunkón, elkérné a telefonszámotokat, és megkérdezné, hogy nem-e találkozhatnátok még valamikor?


Mit tennétek?


A. Megadnátok a számotok, és megbeszélnétek valamikorra egy találkát.

B. Kedvesen visszautasítanátok.

C. Bunkón visszautasítanátok.



2015. okt. 3. 21:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

08:21 te hogy találtad ki azt a nagy katyvaszt amit írtál? Mert sehol sem mondtam ilyeneket. Tanulj meg olvasni.

Nem a helyszín a probléma, hanem az, hogy vadidegen és a telefonszámom követeli. Amit sehol sem adok meg ilyen célokra. A buliban sem. Arról meg tényleg fogalmam sincs, hogy a drogok meg a kihívó viselkedés hogy jön ide. Én speciel nem hozom magam olyan helyzetbe hogy valaki bedrogozzon akaratomon kívül (nem fogadok el piát, nem hagyom egyedül a poharam, sőt nem is iszok az ottani dolgokból stb, azt hittem ezeket mindenki kívülről fújja), és kihivóan sem szoktam viselkedni bulizás közben. Miből gondolod, hogy egyáltalán eljárok bulizni?? Vagy hogy azért járok bulizni, hogy pasizzak bárkivel is? Nem is értem az egészet. Ha valaki ilyen hibákba esik, az nem az én bajom. Nem az volt a kérdés, hogy szerintem mások mit csinálnak, hanem az, hogy az egyes válaszolók hogy reagálnának.

2015. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
91%
Ami meg a facebookot illeti, én pl minden egyetemi dolgomat ott intézem, a tanárokkal ott beszélek meg a tanulmányi osztállyal, stb... Ja persze máshogy is lehetne, 500x annyi időbefektetéssel... Szóval aki eleve gonosznak tartja a facebookot, az elég korlátolt. Ki kényszerít rá, hogy butaságokat csinálj rajta? Senki. Hasznos dolgokra is lehet használni, ez mindenkinek az egyéni döntése.
2015. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
B. Férjnél vagyok. :)
2015. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

minden attól függ, szimpatikus-e. ha igen, akkor nevet mondanék, ami alapján megkereshet pl facebookon, de telefonszámot egy szinte ismeretlennek nem.


ha nem lenne szimpatikus, akkor kedvesen elutasítanám.

2015. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Mivel barátom van, mindenképp elutasítanám, de ha az illető normális és udvarias lenne, akkor természetesen kedvesen tenném, nem bunkó módon.


Viszont szerintem ismerkedési szándékkal célszerű nem kifejezetten azzal nyitni a beszélgetést, hogy "Szia! Szimpatikus vagy/szép vagy, eljönnél-e velem kávézni?", mert erre jó eséllyel kapásból nemet mondanék akkor is, ha nincs barátom.

Nekem sokkal szimpatikusabb az, ha valaki csak úgy beszédbe elegyedik velem bármi kapcsán, és egy kis általános ismerkedés után hív el randira. Így nagyobb esélyt látok arra, hogy el is megyek vele, ha szimpatikus az illető.

2015. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

B.

Utálom, ha az utcán odajönnek hozzám random ismeretlenek.

2015. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Fiúk! A női logikát még soha senki nem fejtette meg!

;)

Az utcán perverzek vannak, a buliban normális rendes srácok.

Szerencsére az én tapasztalatom szerint nem 5% az aki szóba áll az utcán velem, hanem 30%!

Szóval nem olyan reménytelen a dolog.

2015. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!