Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy reagálnátok, ha leszólítana titeket valahol egy férfi és elhívna egy neves étterembe vacsorázni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy külsőre tetszene, igent mondanátok?

2012. jún. 4. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Hát, végülis, ha szimpatikus, akkor miért ne? Ismerkedni még lehet. Mondjuk nem muszáj flancos étteremnek lennie, mert ot lehet, hogy kicsit feszélyezve érezném magam.
2012. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Igen, miért ne? Megadnám neki az esélyt. Legalább arra,hogy megismerjük egymást.

L/18

2012. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
ezt nem hiszem el hogy leszólitanak benneteket az utcán??és máér rohantok is?ennyire ne legyetek naivak.
2012. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Engem is leszólított pár éve egy srác hogy lenne-e kedvem vele moziba menni. Nemet mondtam mivel nem ismerem :)
2012. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

mivel olyan csóri vagyok hogy éttermeknek a közelébe sem nagyon járok, ezért lövésem nem lenne hogy az most épp híres-e amire meghívott vagy nem :D

de igen, igen-t mondanék ha a férfi tetszene

2012. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Én nem bízok meg senkiben,főleg nem idegenekben!
2012. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
tudom a mai világban kevés a bizalom, én se sok emberben bízok, de ismerkedni azért valahogy kell :)
2012. jún. 4. 18:26
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Ilyet egy milliomos sem tesz puszta szívességből vagy egy beszélgetésért.
2012. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Hát akkor sem vad idegenekkel ismerkedek!
2012. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Miért mitől félne aki a bizalom miatt nemet mondana? Hogy megfojtja a pasi vacsi közben? Nem muszáj feltétlenül együtt menni az étterembe. Mondjuk egy idegen pasi kocsijába én sem szállnék be, de ha gyalog mennénk vagy külön és persze szimpatikus lenne a férfi akkor miért ne?
2012. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!