Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy huszonéves férfi szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy huszonéves férfi szemét hogy lehetne felnyitni, hogy ne csak a barátaival foglalkozzon?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmről van szó, aki most a szakításon gondolkozik. 5 éve van együtt a barátjával, 2 évvel ezelött szakított vele, ugyanezen indokból, de szeretik egymást, így újra összejöttek.


Barátnőm elég türelmes természetű, nem féltékeny, egy a baráti körük, szeret ő is eljárni, h.lyéskedni, de szerinte a barátja ezt túlzásba viszi. Szinte az egész hét abból áll, h mennek a kocsmába a haverokkal, isznak, elmaradnak, ha bnőm menne már haza akkor egyedül kell, mert a barátja természetesen még maradna. Most is ez volt, h maradt még, majd kiderült, h másnap reggel visszament és folytatták ott, nem hogy felhívta volna a barátnőjét, h épségben hazaért-e vagy ilyesmi.


Szerintem ez hetente-kéthetente még elmenne, de h szinte minden nap ez van az már szerintem is sok.


Sokszor beszélt már a sráccal, de azt mondja, h csak hisztizik, tehát nem lehet egyszerűen megbeszélni vele. Én azt tanácsoltam neki, hogy a barátokat is be kéne vonni ebbe, hogy ő sem hívnák el inni, hátha ha egyedül marad, akkor elgondolkozik, de nem tudom bevállna-e.


Hogy lehet egy huszonéves (közelebb van a 30-hoz) férfival megértetni, hogy a barátnőjével is foglalkozzon ne csak a haverjaival?


2015. okt. 4. 13:00
 1/7 A kérdező kommentje:
És tudom, hogy nem kellene beleszólnom a kapcsolatukba, csak látom mennyire szereti a barátját, kár lenne, ha ilyen miatt menne tönkre a kapcsolatuk.
2015. okt. 4. 13:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elhanyagolni őt, nem foglalkzni vele, miden legyen fontosabb nála és akkor talán észhez kap h elveszítheti.
2015. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, két felnőtt ember képtelen megoldani a kapcsolatukban keletkezett problémát?

És a pasi erre csak azt mondja, hogy a csaj hisztizik, mikor a csaj beszél neki a problémáról?


Én az ilyen srácot páros lábbal rúgnám ki.


És ráadásul a pasi még nem érett meg egy komoly felelősségteljes hosszú kapcsolatra, ő még bulizni akar.


Egyébként ebből is látszik, hogy a pasinak egyáltalán nem fontos a kapcsolat, mert ha az lenne, akkor nem így viselkedne.


Inkább a barátnőd szemét nyisd fel, hogy ez a srác nem hozzá való, csak az idejét fecsérli rá!


Az a férfi, aki többre tartja a haverjait, mint a párját, az egyáltalán nem boldog a kapcsolatában és abból inkább menekül, számára jobb helyre!


Én így látom ezt a helyzetet.

2015. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én hosszú távon ezt azért nem viselném el, mert borzasztó érzés, hogy nem vagyok elég fontos a páromnak, hogy törődjön velem legalább annyira, mint a barátaival.

Itt nem arról van szó, hogy hanyagolnia kéne a barátait. Hanem, hogy nem kéne hanyagolnia a barátnőjét.

2015. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Valahogy én is ezt gondolom, de belegondolva, hogyha az én barátom csinálná ezt, akkor mennyire rosszul esne nekem és hogy milyen nehezen szánnám el magam arra, hogy különváljunk, hisz annyira szeretem és inkább próbálnám megoldani a helyzetet. Csak a különbség, hogy az én barátommal meg lehet beszélni a problémákat és el sem tudom képzelni milyen lehet, mikor vkivel nem lehet.


Az ilyen pasik sosem komolyodnak meg amúgy?

2015. okt. 4. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet ezt így kijelenteni, hogy ők sose komolyodnak meg, mert a jövőt senki se tudja.

Lehet, hogy 2-3 év és megkomolyodnak, de lehet, hogy már a jövő hónapban, szóval ezt így nem lehet tudni.


Egyébként meg itt szerintem nem komolytalanságról van szó, hanem arról, hogy a pasi menekül a kapcsolatából a haverjaihoz! Nagy ívben lesz..rja, ha a barátnője meg akarja oldani a problémákat és lesz..rja az érzéseit is.


Lehet, hogy fájdalmas lépés, de inkább a szakítás, mint egy olyan puhap..cs mellett élni, aki nem oldja meg a felmerülő problémákat, többre tartja a haverjait, mint a párját..stb.

2015. okt. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amiről te írsz,az nem kapcsolat,hanem egy rakás szar.A csaj akkor járna jól,ha elfelejtené ezt az egoista barmot,aki nem becsüli meg,amije van.Egyébként nem is fogja,mert ő ilyen.
2015. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!