Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajta kaptam a kolléganőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajta kaptam a kolléganőmet, hogy le akart fotózni hátulról. Barátja van és csak nem a hátsómat akarta megörökíteni. Mi oka lehetett erre?

Figyelt kérdés
Az ablakpárkányon támaszkodtam és néztem ki. Aztán ahogy hátrafordultam, láttam, hogy gyorsan próbálja elrejteni a telefont, de tök ügyetlenül és ijedten csinálta. Megláttam, hogy fotózásra van állítva és a kijelző mutatja amit ugye a kamera lát. Jó fej voltam és úgy csináltam mintha nem vettem volna észre, főleg mert mások is voltak a környezetünkben és nem akartam beégetni szegényt. A poén, hogy amúgy egy kifejezetten jó csajsziról van szó akit aszexuális lényként kezeltem mivel munkatárs és ő is hasonlóképp kezelt engem. Nem hiszem, hogy vonzódik hozzám, legfeljebb imponál neki egy két dolog. Szerintetek mi oka volt rá, hogy hátulról le akarjon fotózni? Úgy még az arcom se látszik, nincs benne semmi különös.
2015. okt. 4. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos lukas a gyatyód, és este nyomja fel trollfészre. :)
2015. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ilyen gatyát akar barátjának.
2015. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az h bejossz neki:-)En is arra keszulok h titokban lefotozzam a kollegamat, fogalmam sincs h hogy fog osszejonni:-))))
2015. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet egy barátnőjének tetszel, mert mutatott neki képet rólad fb-on vagy nem tudom és akart neki kedveskedni pár képpel :P
2015. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!