Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetném meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném meg a kolléganőmet?

Figyelt kérdés

Már amikor először megláttam nagyon megtetszett, egyből odamentem hozzá, azóta együtt is dolgozunk. Tetszik ahogy végzi a dolgát. Kemény, határozott de irtó nőies, és a kinézete meg amiket mond, teljesen kész vagyok tőle. Inkább a saját kis világában él, kevés embert enged igazán közel magához, szinte csak a munkájával foglalkozik és képtelen bármit is félbehagyni. Én túl őszinte vagyok és sokszor mondtam már neki, hogy ez nem túl jó. Kicsit vitázni is szoktunk, de semmit sem vesz magára, inkább próbál visszavágni. Ezt is szeretem benne. Egyszer sikerült elhívnom szórakozni, akkor beszélgettünk is. Elmondta az élettörténetét meg beszélt a pasijairól, ami már régen volt neki. Ez az ő hibája, nem is tagadja. Úgy érzem, hogy kicsit többet mondott nekem, mint amennyit amúgy másoknak szokott, aminek nagyon örülök, bár néha már nagyon kikészít az okosságával. Pár hete beszélgettem róla egy barátnőjével aki azért kicsit pörgősebb életet él, elmondtam neki, hogy mit szeretnék és mondta, hogy szoktak rólam beszélgetni (állítólag bejövök neki) inkább a barátnő hoz szóba, hogy lehetne közöttünk valami csak sajnos nem nagyon akar kapcsolatot, pedig annyira látszik rajta, hogy vágyik rá, csak sokszor csalódott. Mellettem nem lenne része ilyenben, megbízható vagyok. Én nagyon szeretném ha az enyém lehetne, teljesen oda vagyok érte. Be kellene bizonyítanom, hogy megbízható vagyok? Hogyan? Nem akarok semmit sem erőltetni, tudok várni, ha kell sokat is.

[29/F]


2013. ápr. 20. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a baratno tamogat e celodban, akkor mar fel labbal a celban vagy! Foleg, ha tetszel neki... ;)

Probald elhivni mindenfele helyekre, de ne legyen randi-szagu! Ha sok idot toltotok egyutt, ugy is elvalik a dolog. A volt pasim is igy cserkeszett be, hetekig baratkoztunk, mikor egyszer "kimaradt", akkor jottem ra, h beleszerettem.:)

Sok sikert!

2013. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mond el neki ,hivd el valahova és tárd ki a szived neki.
2013. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát csak hívogasd ide-oda.
2013. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Próbálom hívogatni de nem akar menni. Egy ilyen embert hova lehet vinni? Múzeumba, vagy mi?

2013. ápr. 20. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindegy, csak spontan legyen, ne eroltetett!

Amugy belegondoltal, h ha balul sulnek el a dolgok, milyen kellemetlen lesz egyutt dolgozni?

2013. ápr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, de nem zavar. Egy (vagy akár több) próbát megér, hátha lehet valami.
2013. ápr. 20. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit dolgoztok ha szabad tudni?
2013. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is arra szavazok, hogy spontán legyen a "randi", pl ha együtt hagyjátok el a munkahelyet, hívd el fagyizni, vagy ilyesmi :)
2013. ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!