Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mennyi ideig kerülgetitek a "forró kását"? Mennyi idő kell nektek ahhoz, hogy kezdeményezzetek?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki nagyon tetszik, és sokat szoktunk beszélgetni, bár csak baráti társasággal együtt találkozunk, de úgy érzem, h én is bejövök neki, mert amint megjelenek én vagyok az első és egyetlen akire odafigyel...

Ha csak pár napig nem találkoztunk is azonnal érdeklődik velem, hogy mi történt velem amíg nem látott, ha látja rajtam, hogy valami problémám van, azonnal kérdez, megpróbál segíteni.

Nagyon örülnék, hogy ha kezdeményezne, de ennek egyenlőre semmi jelét nem mutatja. Szerintetek miért?



2015. okt. 4. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a nő dönt, és Te még nem döntöttél.
2015. okt. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Adsz neki bármiféle visszajelzést? Ha jól értem, csak ő keres, csak ő foglalkozik veled, teljesen egyoldalú a dolog.
2015. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem ad valami pozitív jelzést a nő, nem látom azt, hogy érdemes kezdeményezni.
2015. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jó az azt hiszem kimaradt, hogy amint én próbálnék meg érdeklődni felőle, rögtön bezárkózik, mint egy gubó

És pont ezért vagyok tanácstalan, ha próbálok jeleket küldeni falnak ütközöm

ez mire jó?

2015. okt. 4. 16:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Találkozni el kellene hívnod. De csak lazán, hogy ráér-e. Ha nemet mond,akkor viszont többet kár hívnod.
2015. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos akár örökké is, mert nem érzem azt, hogy rám vágyna bárki is (rengeteg külső hátrány + rossztulajdonságok sora)
2016. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pénzéhséget messziről kiszagolják a férfiak.
2016. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!