Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Három randi után, reális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három randi után, reális egy nőt elhívni házibuliba? (szimpátia és kémia is meg van kettőnk között) Csak nem tudom, hogy is tálaljam az egészet neki!

Figyelt kérdés
2015. okt. 6. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, barátot vinni buliba ér. :)
2015. okt. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Utolsó részét nem értem :D
2015. okt. 6. 00:05
 3/7 anonim ***** válasza:
A kémia. Persze. A kénhidrogén?
2015. okt. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hè csajee, gyere házibuliba!
2015. okt. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de a 3. randi után ha nem vagytok ilyen viszonyban, ha ez még kérdés, hogy el merd-e hívni, akkor valamit rosszul csinálsz.
2015. okt. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is értem, mi itt a probléma. Szia Gizi, szombaton hb lesz az egyik havernál, gyere el velem! nagyjából ennyi.
2015. okt. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha azon izgulsz, hpgy miképp fogod bemutatni a többieknek, nyugi. Én voltam már, ráadásul pont házigazdával olyan házibuliban, hogy nem voltunk még együtt. Ezen a bulin nem is változott ez semmit, volt, aki azthitte, hiszen párként viselkedtünk, de tisztáztuk.
2015. okt. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!