Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon el fogom teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon el fogom teljesen felejteni? Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
Az a heyzet,hogy megismertem egy idegenvezetőt egy utazásom során.Idegenvezetőként nagyon jó munkát végzett,de észrevettem hogy mintha másfajta érzéseim lennének/lettek volna vele kapcsolatban.Egy türelmes,segítőkész és intelligens emberről van szó.Rájöttem,hogy nagyon megfogott a személyisége,a belső tulajdonságai,a gondolkodásódja.Eközben tetszett külsőre is,a kinézete,a mosolya.Épp ezért nem tudom eldönteni hogy emberileg kedveltem meg,vagy van itt már más is?Ez gondolom furán hangzik,de sajnáltam hogy ezután "nem lesz az életem része",vagyis hogy nem tarthatom vele a kapcsolatot.Miután elbúcsúztam tőle,utána sem éreztem valami jól magam,mert sokáig gondoltam még rá..Szerintetek el fogom teljesen felejteni,vagy azért fogok rá emlékezni valamennyire?Egxáltalán,emberi szimpátia ez,vagy benne van már ebben valami "szerelem" is?(Még azt is elmondanám,hogy többször úgy láttam,mintha ő is szimpatizálna velem..volt mikor úgy tűnt hogy kicsit jobban is,mint másokkal.De ezt lehet csak beképzeltem.Erről csak külön kérésre írnék,lehetőleg privátban)

2015. aug. 15. 22:44
 1/3 A kérdező kommentje:

Azon az utazáson,mikor ott volt minden nap,nem "hiányzott",de mióta nem látom,azóta kicsit jobban gondolok rá.

Viszont mikor meg láttam,többször rá-rá néztem,volt mikor a mosolyomat sem nagyon tudtam visszatartani.Bár az volt a "súlyosabb" amikor (bocsi hogy hülyén fogalmazok) "nem tudtam róla levenni a szemem".Utóbbi viszont leginkább az utolsó közös napunkon fordult elő.Mikor megálltunk valahol,vagy elmentünk valahova stb.,akkor pedig gyakran őt kerestem a tekintetemmel.Szerintem egszerre tetszik a személyisége is,és ő maga is.Ezért nem tudom,mi ez most nálam,mert pár napig láttam csak.De valamennyire mégis megismertem.

2015. aug. 15. 22:55
 2/3 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem ez csak simán ilyen tetszés, mivel csak pár dolgot tudtál meg róla, de egy idő után biztos elfelejted.
2015. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a nagy részét szerintem már a képzeleted kreálja a mai formává, el fogod felejteni egy idő után, csak megtetszett
2015. aug. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!