Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Koleszos sracok, akiknek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koleszos sracok, akiknek van baratnoje! Elcserelnetek a koleszos eletet egy a baratnotokkel kozos alberletre?

Figyelt kérdés
Ti mennyire elvezitek a koleszos letet? Most elsosorban a bulikrol,haverokrol, kozossegrol beszelek. Elcserelnetek az egeszet, hogy a baratnotokkel elhessetek egyutt egy alberletben?

2015. okt. 6. 05:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hány évesek vagytok és mennyi ideje vagytok együtt,milyen komoly a kapcsolat. De még ennél is fontosabb, hogy dolgoztok-e.A szülők kontójára semmiképp se!
2015. okt. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én 18 éves vagyok a barátnőm 20 éves, de nem gondolkodtunk azon hogy összeköltözzünk-e, hiszen eddig is megtudtuk oldani a szexet vagy nála a koliban vagy nálunk a koliban, a közösség és a haverok nagyon jók, szeretek kollégista lenni
2015. okt. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már együtt lennénk 1-1,5 éve akkor meggondolnám igen.
2015. okt. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha szeretem és komoly a kapcsolat szívesen összeköltöznék vele
2015. okt. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most vagyunk vegzos gimisek.(osztalytarsak) 2 eve vagyunk egyutt. En dolgoznek, a baratom egyetemre jarna. Fizetes+ szulei annyit adnanak, mintha koleszban lenne.
2015. okt. 6. 23:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Perpill nincs barátnőm, de mivel a családom nem tudná állni az albérletet anélkül, hogy dolgoznák (ami nem kivitelezhető), ezért nálam már itt megbukott a terv. De ha tudnánk fizetni, szerintem akkor se cserélném el ezt az életet, részben pont a kolis élet miatt választottam egy kicsit távolabbi egyetemet.
2015. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!