Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lanyok (leszbik) a baratnotokk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok (leszbik) a baratnotokkel szoktatok hasznalni muf*szt es ha igen mert mivel ti leszbik vagytok es ezek a dolgok elkene tavolodjanak a ferfiaktol!? Kerlek megmagyaraznatok ezt nekem?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 26. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát...azért mert két nő használ az ágyban felcsatolhatót...attól még köze nem lesz semmi férfias dologhoz, szerintem. A sex nem kapcsolódik csak is kizárólag a férfiakhoz, azért mert nekik genetikailag be van építve -szerintem- :) Másrészt a szeretkezés inkább szól arról, hogy szeretnéd a párodat teljes mértékben kielégíteni és ha valakinek ezzel örömet lehet szerezni, akkor miért ne? Egy nő attól még nő, hogy néha használ ilyet. Ellenben ha genetikailag nézzük a dolgokat, akkor a leszbikusokban (nem mindenkinél, de a többségnél) kicsit több férfi hormon termelődik az átlagnál (mert minden nőben vannak férfi hormonok is, és fordítva, csak itt jelentősebb mértékben) és ezért lehet az, hogy sok leszbikus "elfiúsítja" magát, sok meleg pedig "elnőiesíti" a külsejét... nameg, talán pszichésen jobban el tudják önmagukat fogadni így. De azért mert egy leszbikus pár használ műf*szt, attól még nem hiányolnak semmit a férfiaktól...
2012. ápr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dottorre ***** válasza:
100%
Ez egy marhaság ,és nagyon nagy tévhit egyben. A leszbikusság nem arról szól, hogy nem megy be semmi a csajba, hanem arról, hogy a női nembe tud szerelmes lenni, és szexuális életet élni úgy, hogy azt élvezi is. A többi már hálószoba titok.
2012. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem általános, egy olyan extra, plusz dolog két nőnél, mint mondjuk egy heteró párnál az anál. Sokan viszolyognak tőle, különösen az, aki nem biszex.


A férfiakhoz nem sok köze van egy dildónak. A puncinak olyan alakja van, ezért jó érzés. Ennyi. Attól még a csajnak melle, feneke stb van, hogy kerül rá egy darab műanyag.

2012. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszokat amugy leszbikus vagyok csak kivancsi voltam hogy ti hogyan gondoljatok!
2012. ápr. 27. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:
17%

Mi a barátnőmmel porszívóval szoktak izgatni egymást :$

Odatartom a nunijához a csövet és szívom neki közben a sajátomat a kezemmel izgatom :$$

Aztán fordítva ... Néha nagyokat spriccelünk a végén :$$$

19/L

2012. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!