Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaró, ha egy nőnek nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró, ha egy nőnek nincs önbizalma?

Figyelt kérdés

Sajnos kb láthatatlannak érzem magam. Hiába sminkelek, igyekszem az alakomnak megfelelően öltözni.

Edzeni csak azért nem szoktam, mert napi 8-9 órát rohangálok munkában, és keveset eszek, nem vagyok elhízva. Hobbiból járok néha úszni, nyáron biciklizni...

Nem tudom, mivel tudnám magam végre szépnek érezni.

Ha látok magamról képet, és eltekintek attól, hogy ez én vagyok, reálisan meg tudom ítélni magam, mint a tükörben


21N


2015. okt. 6. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:

"Ha látok magamról képet, és eltekintek attól, hogy ez én vagyok, reálisan meg tudom ítélni magam, mint a tükörben "


Milyennek látod magad akkor ?

2015. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha mondjuk egy idegen leszólít és elkezd veled beszélgetni akármiről akkor hogyan viselkedsz?

mert ha km-ekről lerí rólad, hogy "csúnya vagyok" felfogásod van akkor nagyon riasztó, de ha ez nem tűnik fel, csak "láthatatlan üzemmódban vagy" akkor szerintem ezt tudod láthatatlanná tenni :)

tudsz pl mosolyogni, nevetni?


22F

2015. okt. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudok könnyeden beszélgetni, hülyéskedni, nincsenek kommunkációs problémáim, tudok mosolyogni, nevetni...csak nem látom magam szép nőnek
2015. okt. 6. 11:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy valakinek nincs önbizalma az nemtől függetlenül zavaró és rossz!


De ezen lehet változtatni, foglalkozz magaddal, olvass pszichológiai és önfejlesztő könyveket, járj társaságba, hogy minél több embertől kapj visszacsatolást!

Csak pozitívan, ha te nem hiszel magadban, akkor senki sem fog!!

2015. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

És milyennek látod magad? :). Mindenkiben van szép, meg kell keresned magadban, magadon, és kicsit pozítívabban nézni azt a tükröt :)


Viszont ha onnan egy csontosképű, elálló fogú, és fülű, nagy orrú, szódásszifon szemüvegű, ritka hajú valami néz vissza rád, akkor mondjuk tényleg bajban vagy, és csak a szemelyiségedre számíthatsz...

2015. okt. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"csak nem látom magam szép nőnek"


Lehet, hogy nem vagy szép nő? :D

2015. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de igen, legalábbis mások szerint
2015. okt. 6. 12:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne másokra hallgass. :D
2015. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utálkodj máshol, utolsó, ne itt éld ki magad, ha valami nem jut
2015. okt. 6. 13:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha egy nőnek nincs önbizalma, lehet, megpróbálnám szavakkal is javítani neki, de azt hiszem azzal többre megyek, ha szavak nélkül fejezem ki felé, hogy nekem ő a legszebb kerek e világon, és bizonyos vagyok benne, hogy az hatásos lenne. :)
2015. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!