Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró ha egy srác sírós?

Figyelt kérdés
Képes sírni megható filmen, estleges komolyabb veszekedésnél, komolyabb szituációkban de olykor azért is ha összeveszés van.
2015. okt. 5. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egyáltalán nem az. Azt tükrözi, hogy érzékeny, van lelke.

Persze ez nem azt jelenti, hogy aki nem sírós annak ne lehetnének komoly érzelmei.

2015. okt. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem az lenne egy parkapcsolatban. Nokent nem vagyok annyira siros, pedig vannak erzelmeim.
2015. okt. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Engem zavarna, egy felnőtt férfi ne legyen ennyire gyerekes és gyenge. Ha én ilyen lennék a családom mellett, pszichiátriára kellene járnom.
2015. okt. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

A második és harmadik válaszoló hozzáállása mindent elmond a kérdésről: az nem tudja elfogadni, hogy a párja sírós, aki saját magában nem tudja felvállalni az érzékeny oldalát, aki nem engedi meg magának, hogy néha gyenge legyen.


Nekem tudatosan meg kellett tanulnom néha gyengének lenni, megélni az érzéseimet (a negatívakat is). Amióta ez sikerült, azóta nem zavar másban, ha érzékenyebb, ha néha elárasztják az érzések. Korábban zavart! Most már nem a társamtól várom el, hogy erős legyen, "helyettem" is, hanem magamban teremtettem meg az egyensúlyt. Így a páromnak is lehetnek gyenge pillanatai, attól még nem tekintem kevésbé férfinak.

Komolyabb veszekedések viszont - pont a fentiek miatt - nincsenek köztünk, mert még idejekorán kezeljük a konfliktusainkat és nem támadással reagálunk egymásra, hanem együttérzéssel.

2015. okt. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

# 4/4 Időpont ma 10:18 - Fuss neki még egyszer, bogyó...


Nem az érzékeny oldalam elfogadásával van problémám, hanem olyan családom van, akik mellett ez a sírós magatartás pszichésen teljesen tönkretenne, és depressziós lennék, ha egy veszekedés, összevetés hatására elsírnám magam. Anyám pszichiátriai beteg, ráadásul egyre súlyosabb, annak ellenére, hogy kezelik. Kiabál, csapkod, balesetet okoz, üldözési mániája van és nincs tudatában, hogy ez nem normáli. Itt toppon kell lenni, készen kell állni bármire, tragédiára is, azonnali, higgadt cselekvésre. Mentettem már életveszélyes helyzetet.

2015. okt. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
# 5: Hidd el, ismerem ezt a helyzetet. Elfojtottam évekig a saját érzéseim, indulataim mások kedvéért, hogy higgadtan tudjak reagálni. Ennek viszont ára van! Az érzéseket nem lehet büntetlenül elfojtani, előbb-utóbb más úton tör felszínre. Amióta megtanultam megélni az érzéseim, megengedni magamnak, hogy gyenge legyek, azóta sokkal kiegyensúlyozottabb lett az életem, és jobban tudom kezelni (sokkal jobban!) a kritikus szituációkat is. Személyes tapasztalatom, hogy az az igazán erős, aki tud gyenge is lenni.
2015. okt. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

ma 10:41 - Nem elfojtásról beszélek, én nem fojtom el az érzéseimet. De ha egy veszekedésre valaki elbőgi magát, mint egy óvodás, akkor hogy marad lelkileg stabil ennél nagyobb csapás esetén? Megmondom: SEHOGY. Márpedig az élet jóval nagyobb pofonokat is ad.


Kérdező, aki sírós, az lelkileg instabil a szememben, függetlenül attól, hogy férfi vagy nő. Nekem ilyen társ nem kell, és leírtam, miért. Az én vállamat az átlagnál nagyobb teher nyomja, ezt pedig egy ilyen ember nem tudná velem megosztani, sőt, még ő is teherré válna egy idő után.

Sajnálom, ha ez nem tetszik, de nekem egy lelkileg erős társra van szükségem, nem olyanra, akit még pluszban pátyolgatni kell.

2015. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

2-es vagyok.


En sem elfojzom az erzelmeimet, de igenis szeretem erosnek es higgadtnak mutatni magam. Szerintem ebben semmi rossz nincs.

Ha tenyleg olyan dolog er, akkor meg ugyse tudom visszatartani a konnyeimet.


De egy komoly szituacioban nem tudom komolyan venni azt a ferfit, aki sir. Es most nem szakitasra gondolok vagy ilyesmi...

2015. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!