Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar ha a párod ellenkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha a párod ellenkező neműekkel beszél az interneten?

Figyelt kérdés

észrevettem hogy pár napja csetel egész nap egy lánnyal. (nem olvastam el miket, csak láttam h irogatnak)

mondtam neki, hogy nem örülök neki, én se beszélek már csak úgy férfiakkal, mert féltékeny volt olyankor.


erre megirta a lánynak, hogy féltékeny vagyok, és inkább ne beszélgessenek.


de én nem akartam megtiltani neki, csak hát rosszul esett hogy miért csetel egész nap vele.. most mit csináljak? nem akarom megtiltani neki, nekem is rosszul esett amikor megkert, hogy ne beszéljek a fiú barátaimmal... bár utólag lehet jogosan, mert elég erősen friend zoneban tartottam őket


20évesek vagyunk és 2 éve vagyunk együtt, mindketten féltékeny típusok. engem anno egy exem megcsalt, amiatt is lehet, hogy félek, hogy lànyokkal beszélget.. de belülről tudom, hogy ő nem csalna meg és nincs jogom megszabni hogy nem beszelgethetek..


2015. okt. 6. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
amíg nincs köztük több barátságnál (egyikük részéről se), nem flörtölnek meg semmi, addig nem zavar
2015. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az, ha pár szót váltanak, nem zavar... de hogy egész nap beszéljenek!... Kizárt!
2015. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En a feltekenyseg minden formajat elitelem es minimalisan sem toleralom.


Ha valakivel osszejovok, akkor az azt jelenti, hogy maradektalanul bizom benne. Nem zavar, ha ellenkezo nemu baratokkal csetel, talalkozik. Csaltak mar meg, de undoritonak tartom azt, hogy az ex miatt a jelenlegi barat szenvedjen, a jelenlegi bunhodjon valami olyanert, amit valaki mas kovetett el - uj kapcsolatba csak akkor erdemes belevagni, ha az ember a regit lezarja. A feltekenykedes meg soha nem akadalyozott meg megcsalast, sot, csak sz*rul johetsz ki belole. Nem rosszindulatbol irom, de tenyleg semmi haszna nincs, csak eltaszitod ezzel a baratod.


Lehet, hogy jobban kene gyakorolni a bizalmat, es nem keresni a bajt ott, ahol nincs :)

2015. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egész nap? Na nehogy már ez természetes legyen azért. Ilyenekből lesz a baj.Meg ha ő előbb megtiltotta neked, akkor? Vagyis én úgy értelmeztem.
2015. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!