Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is ekkora hatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is ekkora hatással vannak a párkapcsolatokra az illatok?

Figyelt kérdés

Ezer közül is felismerném az exem parfümjét, és mindig meg is jegyzem magamban, hogy Ádám-illat van. De a jelenlegi barátom is megismeri az enyémet a buszon, utcán.

Mondta, hogy egyszer el is kezdett keresgélni a metrón, hátha ott vagyok :D

Meg egyszer mondta, hogy a kolléganőjének is ugyanaz a kedvence, mint nekem (D&G)


2015. okt. 6. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is állandóan hiányolom a pasim illatát, ha nem vagyunk együtt :)
2015. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Főleg a reggeli kávéillat, na azt nagyon szeretem.
2015. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De még mennyire, mikor hazaérek és érzem a pörkölt illatát annál nincs jobb érzés egy nap végén, már is jobban szeretem a párom. (persze van h nem fő meg a hús rendesen, még tanulnia kell)
2015. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer ültem a buszon, és megéreztem az 5 évvel ezelőtti barátnőm hajának az illatát. Az agyam lekapcsolt teljesen. A mai napig, ha "eszembe jut" az illat, a hatalmába kerít.
2015. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 RRR ***** válasza:
persze,az "oroszlánszag" kifejezetten taszít
2015. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!