Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyes itteni felhasználók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyes itteni felhasználók miért nem akarják elhinni azt amikor egy ronda pasinak csinos barátnője van? Miért írják ki ilyenkor mindig ki hogy "kamu"?

Figyelt kérdés
2015. okt. 7. 18:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
37%

Elhinni elhiszem,mert van 1-2 mázlista az életben,aki kifog ilyet.De az 10000-ből 1-nek jön össze.Na most az arányokat tekintve tehát,a valószínűsége annak,hogy ez másnak is összejön,hát nagyjából a lottó ötös telitalálat esélyeivel vetekszik...

Akkora szerencséje meg kinek van.A másik,hogy attól hogy van 1-2 kivétel a több százezer emberből,attól még másnak nem fog olyan könnyen összejönni,és nem olyan tényezők miatt jött össze neki,ami tudatosan befolyásolható.

A szerencse faktor,az teljesen befolyásolhatatlan tényező... Ezért.

24/F

2015. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
64%

Könnyebb a megváltoztathatatlanra fogni a sikertelenséget, mint nekiállni változtatni azon, amin lehet.

Ha viszont egy hozzájuk hasonló/náluk rosszabbul kinéző férfinek lesz barátnője, akkor nehezebb bemesélni maguknak, és a környezetüknek, hogy lehetetlen a nők hatalmas elvárásainak megfelelni...

2015. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
44%
Mondjuk, hogy hiszek neked, de tudnád ezt képekkel is bizonyítani? Persze ilyen ronda milliomos mellet csinos fiatal nő képet nem tudok elfogadni, egyszerű hétköznapi átlag keresetű ronda férfi szép nő képet szeretnék látni, és majd eldöntöm,hogy valóban ronda a férfi és valóban csinos a nő. Ja az sem bizonyíték,hogy beírod,hogy az ismerősöd pasija is ronda, mert nem tudom biztosan,hogy igaz e, írni lehet bármit.
2015. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
71%

Ja, hát alattomos, felszínes, pénzhajhász nők maradnak az ex katonákkal is, akik (az olajért való) nemes küzdelemben vesztették el kezüket-lábukat, és égtek ki egy életre.


Ugyanakkor nem egyszer láttam csak ezen az oldalon, hogy a férfi elhagyta a feleségét, mert szülés után nem volt már 90-60-90-es alakja...


De belátom, tényleg nehéz magatokban keresni a hibát néha..

2015. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
12%
Tehát akkor van fényképes bizonyíték,vagy nincs? :)
2015. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
61%

Nem fogok a haverjaimról, ismerőseimről képeket megosztani. Igaz, közöttük nincsen kifejezetten ronda, de többen is vannak, aki nem Brad Pittek, mégis csinos barátnőjük van.


A külsőn egyébként lehet változtatni is, csak sírni könnyebb, mint eltakarodni a kondiba, ápoltnak lenni, odafigyelni a testbeszédre és normálisan felöltözni.

2015. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
31%
Nem akarsz az ismerőseidről képet kitenni, értem, ez valójában azt jelenti, hogy nincsenek ilyen ismerőseid. :) Annak idején eltakarodtam a kondiba, kigyúrt állat nem lettem, de valami formája volt a testemnek, nem sok mindenre mentem vele a nők terén. Igaz ez már vagy 9 éve volt, azóta nem kondiztam.
2015. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
75%

Már elnézést, de ki az a hülye aki az ismerőseiről képeket tesz itt ki? Senki. Azon kívül senkinek nem kell bizonyítania semmit.

Én is láttam már ilyen párokat, jó, nem bombázó nővel, de alapvetően csinos csajjal. Ja, és fordítva is, amikor a pasi több klasszissal jobban néz ki. Tehát mindkét nemnél. Mondjuk gondolom, remek belső tulajdonságokkal rendelkeznek ezek az emberek, mert ilyen siránkozó negatív felületes fiúcskák tényleg nem fognak senkit találni, a külsejüktől függetlenül.

2015. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Én már raktam ki ide képet a gyk-ra, meg küldtem is privátban nem is egyszer, és ha én azt mondom, hogy ronda vagyok, akkor az úgy is van!
2015. okt. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ha most ide nem raksz ki képet magadról, nincs bizonyíték.
2015. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!