Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő akkor, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő akkor, ha az ember előre tudja, hogy egy nő sem fogja vele élvezni a szexet, és legjobb esetben is csak megjátsza a dolgot?

Figyelt kérdés

Én ugyanis attól tartok, hogy ez lesz... Meg-e lehet tartani egy kapcsolatot, ilyen hátráltató tényező mellett? Etikus dolog-e belemenni úgy, hogy érzemileg jól megvagyunk, de közben ő - az én tudtommal - eljár szeretőkhöz? Akiket nem szeret érzelmileg, csak testileg tudja velük élvezni a dolgot, amit velem nem fognak tudni élvezni... Okés ez is elég gagyi megoldás, de ezt leszámítva jó ember vagyok, jó a személyiségem, kedvelnek akiket én is kedvelek...


Csak ettől félek nagyon! Hogy összejövök valakivel minden flottul megy... Amíg nem kerül szexre a sor. Aztán az már rögtön nem lesz jó - ezt követné pár eset után, a kihajítás... Ezt szeretném valahogy elkerülni... Mindegy milyen "áron" (na jó nem materialista szemszögből mert nem tudok venni neki egy luxusjachtot, hogy ne hagyjon el)



#szex #félelem #rettegés #balfék #nem lesz jó neki #szakítás a szex miatt
2015. jan. 25. 23:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Miért gondolod ezt??
2015. jan. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Miért nem jó a szex?
2015. jan. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Dolgozni kell érte hogy jó legyél az ágyban, és akkor nincsen gond.
2015. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek: Még nem voltam senkivel.


Egy kapcsolatom volt csupán eddig, ott nem történt végül is semmi. Érzeli alapon működött inkább, a testiségben már ott buktam hogy nem tudok jól csókolni - elvileg mert túlságosan aggódom és emiatt az egészen "érezni" hogy nem élvezem - holott de, csak a félelem erősebb. Ennek ellenére hosszú kapcsolat volt, majdnem 8 hónap.


A testi rész ott bukott még, hogy bár kezdetben jól ment a petting, ott élvezte az akkori "partnerem" a dolgokat, de aztán nem sikerült kielégítenem kézzel illetve bizonyos folyamatok hiányoztak amik elvileg szoktak lenni (nedvesedés) - ami azért volt, mert nem nagyon tudott tőlem beindulni. Aztán nem is nagyon próbálkoztam ezzel... És mivel akkor is szűz voltam, nem is tudom pontosan hogyan működnke ezek a dolgok... Mármint "élesben".


Még ami miatt nem lehetett szex az a védekezés. Nekem gumióvszert nem lehet használni, a bőrömet irritálja illetve nagyon szorít... Ő meg nem szedett semmit csak úgy volt hogy majd valamikor fog. Érthető okokból sosem kezdte el szedni.



Jelenleg félek a szextől pontosabban a felsüléstől és a kudarctól. A méreteim átlagosak ami még lehet jó de lehet rossz is. Illetve annyira félek hogyha beleszeretek majd valakive és összejövünk hogy kidob emiatt, hogy alapból nem tudok a szexre szórakozásként tekiknteni... Inkább mint valami elvárásra a nő részéről ahol jól kell teljesíteni különben kidob... Én viszont nagyon vágyom rá hogy szeressen és ne legyen ebből baj...

2015. jan. 25. 23:51
 5/23 anonim ***** válasza:

"jó a személyiségem"

Nem, neked a fentiek alapján igen komoly személyiségzavarod van.

2015. jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#5


Milyen? Miben nyílvánul ez meg? Hogy lehet legyőzni vagy elrejteni addig is?

2015. jan. 25. 23:52
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szakemberrel. Az ilyesmi nem csak a szexben nyilvánul meg, hanem a kapcsolatokban általában. Rejtegetni nincs értelme, mert idővel úgyis kiderül. A helyedben sos keresnék egy jó pszichológust, és akkor idővel a kérdésed egyszerűen okafogyottá válik.
2015. jan. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Abban nyilvánul meg, hogy a szexet teljesítménykényszernek fogod fel (valószínűleg az életben minden mást is), ahol, ha nem felelsz meg, akkor "megérdemled", hogy megalázzanak.

Ennek egyértelműen gyerekkori okai vannak. Teljesítménykényszeres, rideg, érzelmileg elutasító szülő, akitől nem kaptál pozitív megerősítéseket, csak azt, hogy "nem vagy elég jó".

2015. jan. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem szexeltél de már tudod hogy sz.r leszel benne. Eléggl kisshitű vagy. Valszeg az 8 hónap nagyon betett az önbizalmadnak.
2015. jan. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#8


Ezt honnan tudtad hogy volt ilyen szülőm? Mert tényleg volt. Igazából most is van csak nem beszélek vele már vagy 4-5 éve.


Megfelelési kényszerem van valamennyi ahogy pár dologról még tudok ami ilyen "agybaj" mint kisebbégi érzés vagy fóbiák, de mindre azt gondoltam, hogy ezekkel együtt lehet élni.

2015. jan. 26. 00:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!