Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk. Ti is várjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk. Ti is várjátok azt a időt, mikor a veletek egykorú nők már kiöregednek, ti pedig akkor lesztek a legsikeresebbek a nőknél?

Figyelt kérdés

2015. okt. 8. 11:41
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
92%
Na, hány évesnek kell lenni, mesélj. Hadd tudjam, mennyire számítok öregnek egyesek szerint... :-)
2015. okt. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Úgy 40 körül már öregednek ki a nők szépen.
2015. okt. 8. 11:46
 3/47 anonim ***** válasza:
97%

miért várnám?

meg am is...mi a faxnak várjak én ilyenekre?

van barátnőm, egyidősek vagyunk és ha ő kiöregedik akkor azt valószínűleg mellettem fogja...szóval ez miért is jó nekem? más nőkkel meg miért foglalkozzak? pl barátok meg ismerősök öregedését élvezzem???

valahogy nem látom ennek az előnyét...


22F

2015. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

#3

Arra gondoltam,hogy fordúl a kocka.

2015. okt. 8. 12:03
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Hát, egyéni kérdés, van, aki még később is toppon van mindenféle művi beavatkozás nélkül. :-)
2015. okt. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
*fordul -.-
2015. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
96%

miért kéne forduljon???

nekem eddig is voltak lehetőségeim lányoknál nem vagyok besavanyodott nő gyűlölő...

40 évesen sem akarom, hogy ennél nagyobb sikerem legyen...


22F

2015. okt. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
Tudod, kérdező, ha csak annyi energiám lesz annyi idősen, mint a Rocknagyinak, én elégedett leszek. :-)
2015. okt. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
97%
Tudod, ebben csak az a gaz, h egy no is nezhet ki 50 evesen jol, es nagyon sok 50 koruli no ismerosomnek 30-as pasija van...es tudod, miert??? A pasik libidoja a korral esik. Szoval, lehet, h Te edesapam, 40 evesen jol fogsz kinezni, es lehet, h sikeres is leszel a fiatalabb noknel mondjuk az elso szexig, amig ki nem derul, h mennyire esett a teljsitokepesseged, de ha nem teljsitesz szexualisan, akkor elashatod magad :D
2015. okt. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
23%
A pasik is kiöregednek 40 után. Kinek kell egy tata?? Max pár agyhalott,apakomplexusos pi.csának....szóval érted. Nem ugrálják körbe a 40-50-60 éves palikat a jobbnál jobb husik, csak azért, mert ők akkor a legszexisebbek....
2015. okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!