Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátomról (velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátomról (velem egykorú, és csak 175 centi) kiderült, hogy 17 centi a f sza. Nekem csak 13 és ezért nagyon szarul esett. Ez normális? Mármint a méretére való féltékenység.

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
hogyne lenne normális, a buta fiúk első szempontja az hogy a hordában neki legyen a legnagyobb bréje.
2015. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni, hogy nemsokára 16 évesek leszünk. Már csak a kor szemponjából is nagy neki.
2015. febr. 28. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
nincs ezzel gond,olyan mint a lábméret. Neki se biztos hogy van 17.
2015. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahol érthető, hogy rosszul esik. Engem is bánt, hogy egy nálam 13 évvel fiatalabb kisfiúnak már most nagyobb, mint amennyi nekem lett 26 éves koromra, de mi van akkor? Attól, hogy bánkódom rajta, nem lesz jobb. Sok milliárd egyéb fiú/thai lány van a Földön, akinek nagyobb nálad. Enyéménél is. Miért pont akkor ez az egy barátod számítson?
2015. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 deee biztos h akkora, mert egy csaj kérdezte tőle, ráadásul nekem se mondta, hogy csak kamuzott, szóval biztos akkora, mint mondja

#4 igazad lehet, csak akkor is fura ránézni. előbb utóbb úgy is túlteszem magam rajta, csak vártam már, hogy mikor terelődik el a téma

2015. febr. 28. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez van sajnos nekem is ilyen kicsi. Az átlag 15cm hosszra és 4cm vastagságra. Az övé hosszra átlag feletti, tehát nagy a tied pedig átlag alatti ergo kicsi.. A nők mindenképp az övét választanák a mienk helyett. Az igazság fáj, sajnos ez van.
2015. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: Termetfüggő is, hogy mekkora számít kicsinek. Az egyik ember 160 centi magas és 50 kiló, a másik 210 cm magas és 160 kiló. Nehogy már a kisebb termetűnek kicsi legyen a 13 cm.:)
2015. okt. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5: Az se mindegy, hol mérte. Az alsó vagy a felső oldalán.

A felsőn kell.

2015. okt. 6. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!