Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a egy pasi tetszik /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a egy pasi tetszik / nem tetszik, akkor a közeledés módja befolyásol valamit?

Figyelt kérdés

Pl:


- (félősen) hát izé, szóval, tudom hogy te jobbat érdemelnél nálam, meg amúgy sincs nagy sikerem a nőknél, de szeretnék a fiúd lenni...

- (önbizalommal) én ilyen lányt szeretnék, mint te, képzeld el. Na, ne tátsd a szádat, majd tátod máskor!


most akkor ezt futtassátok le úgy, hogy bejön illetve nem jön be a pasi. Nem tetszik, de nagy önbizalommal jön. Tetszik, de elbénázik mindent. Ronthat / javithat e bármit a közeledés MÓDja?


2015. okt. 8. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Mindig azt tanácsolom, hogy ha már veszed a bátorságot, hogy leszólítasz egy lányt, és ha már kinyitod a szádat akkor legyél határozott és erőteljes. Tudd, hogy mit akarsz!


Egy nyámnyila félős hangot nem hiszem, hogy a tömegből kihallanék.


Akár tetszik az illető, akár nem, egy önbizalommal teli mondat mindig sokkal többet nyom a latban, mint az ellenkezője!

2015. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, sőt az hogy hogyan nyilvánul meg sokkal többet árul el róla, mint emberről, mint a kinézete.
2015. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő gáz, akár tetszik az illető, akár nem.
2015. okt. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ezek persze csak kiragadott esetek voltak.

Csak egyszer azt hallottam valakitől, hogyha elutasitanak, az a közeledés MÓDJA miatt történt!

2015. okt. 8. 23:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek a hármassal.

Egy normális, kedves közeledés sokkal jobb.

2015. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A másodikkal még jobban elvágja magát, mint az elsővel
2015. okt. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Abszolút! Habár ha valaki nagyon nem tetszik de nagyon jó a szövege, nem ér el sokat nálam. Ha valaki bejön de nagyon gáz a szövege szintén nem. Egyébként ez a két példa, amit írtál engem eléggé elriasztana.
2015. okt. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Nincs domina hajlamom, ugyhogy az alarendelt/aldozat tipusu ferfiakra nem gerjedek. Lehet az illeto szereny, felos, de a "te jobbat erdemelsz nalam" szovegre csak azt tudnam mondani, hogy "jah, jol latod". Ha ilyen kevesnek tartja magat, akkor engem nem erdekel.

"fiud lenni" hany eves vagy, 15?


A "tatsd a szadat maskor" pedig nagyon vicces, ha a mostani pasim mondja, de egy vadidegen aki odajon ismerkedni, az ne kezeljen ugy mint egy haverjat.


Amit irtal nagyon a ket veglet. Lehetne barmilyen jokepu, sexi pasi, nalam tuti labdaba se rugna ilyen ocska dumaval.

2015. okt. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik verzió sem tetszik, de ha bejövős lenne a pasi, mindkettőnél venném a lapot és utat engednék neki... Ellenben ha nem jön be, teljesen mindegy mit mond. Esélytelen lenne.
2015. okt. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy mindkét szöveg katasztrofális.


Ezt leszámítva akár bejön valaki akár nem, a próbálkozás módja nem befolyásolja a tetszési indexet.

2015. okt. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!