Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nektek hiányzik valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nektek hiányzik valaki, aki szeret (ett) titeket (korábban), akkor inkább megkeresnétek, vagy eltemetnétek magatokban az érzést?

Figyelt kérdés

Ezt úgy kérdezem, hogy ha amúgy jól "el tudjátok nyomni" magatokban a mások iránt érzett hiányt.


Egyébként pár válasz után lehet, hogy megosztom veletek a teljes sztorit! :)



2015. okt. 11. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyilván csak akkor hiányzik, ha én is szeretem őt. Az kevés a hiányzáshoz, ha csak ő szeret engem. Ha én is szeretem, persze, hogy felkeresem. De, ha nem, akkor nem ültetek hamis érzéseket a szívébe, tehát nem.
2015. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel szintúgy...
2015. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Persze, azért hiányzik, mert szereted, nem erről van szó.

Hanem hogy ha úgy hiányzik, hogy szerelemmel szereted/többet érzel iránta.

Akkor is szereted a másikat és hiányzik, ha csak a barátod, de az másfajta szeretet és hiányzás.


Ahh hülye vagyok, kihagytam a kérdésből, bocsi. XD


Szóval ha azért hiányzik, mert többet érzel iránta (és most jössz rá), nem csak barátságot?


(Bár gondolom egyértelmű, hogy szerelemre gondoltam, ha a felnőtt párkapcsolatok kategóriába írtam. XD Ahh, betegen összezavarodott vagyok.)

2015. okt. 11. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Szakított velem jópár hónapja barátnőm . Mai napig hiányzik ,de feleslegesnek tartom ,hogy ráírjak mert biztos okkal tette ezért én inkább elfolytom magamba , na meg egyébként is zárkózottabb vagyok.
2015. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megpróbálnám megkeresni, aztán ha nem kellek neki, akkor eltemetném magamban az érzést.

Halálod előtti pillanatban nagyon fogod bánni, ha nem teszed meg.

2015. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem pont TELIBETALÁLT a kérdés. Éppen a napokban utaztam el arra a helyre, ahol Ő tartózkodik éppen. Az érzés kölcsönös...


(Már többször is nekirugaszkodtam a távolság legyőzésének, de mindig közbejött valami váratlan. Így sokáig húzodott a dolog.)


Igen, teljes mértékben el tudom nyomni, mert nem tehetek másképpen. Itt a nyílt fórumon nem részletezném, mert eléggé bonyolult sztori.


A helyzetünk ugyanis eléggé szokatlan - és inkább mesébe/filmbe illőnek érzem jelenleg inkább, mint a Való Életbe. (Évek óta tartó krízishelyzetben voltam már, mikor egymásra találtunk.)


Köszönöm a megértésedet! (Ha úgy gondolod, írhatsz privibe...)

2015. okt. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jesszusom de nagyon túlbonyolítod :)


Szóval van egy barátod akinél utólag rájöttél h ő a te napsugarad.

2015. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Neeem, nem nekem. :D
2015. okt. 11. 19:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, ez a történet nincs túlbonyolítva. :)


Néhány percen át tartó elragadtatott hangulatból még nem lehet teljes mértékben kiszűrni, hogy az illető a Való Életben hogyan viszonyul a legkülönbözőbb élethelyzetekhez.


Lehet, hogy tud - adott esetben - megfelelő komolysággal is viszonyulni? A SZOROS LELKITÁRSI kapcsolat nagyon hasonló tud lenni néha a valódi szerelem érzéséhez.

2015. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!