Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe ezek után megkeresnétek még?

Figyelt kérdés
A barátom az exemre féltékeny lett mert megtudta hogy hétvégén találkoztam vele egy buliba barátként behivtam a központba bulizni de nem történt köztünk semmi .De nem volt közöttünk semmi. De én ezt el is meséltem a barátomnak őszintén.Én viszont tegnap megláttam hogy egy házas fiatal nőnek irkált születésnapi köszöntőt az interneten egy közösségi oldalon meg hogy ismerősök lettek állitólag a lányt nem ismeri ami szerintem hazugság mivel a nő testvérjét is ismeri ami persze nagyon rosszul esett.Ami nem jól esett.Elősször rá kérdeztem hogy mi ez az egész minden tagadott de aztán bevalotta hogy azért irt neki mert rosszul esett amit csináltam és igy akarta vissza adni. Tegnap amikor rá kérdeztem hogy mi ez az egész karácsony napján elkezdett vagdalózni cirkuszolni velem.. földhöz vagdosta a tányérokat meg minden...
2014. dec. 26. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már békén egymást! Nem valo még neketek a párkapcsolat.
2014. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 To7ka ***** válasza:
100%

Nagyon szereted a nyomatékosítás kedvéért kétszer leírni a dolgokat. Kétszer leírni a dolgokat.

Üljetek le, beszéljétek meg mit éreztek! Mit éreztek! Ennyit igazán megtehettek még a kapcsolatotokért, az is normális, hogy neki rosszul esik, hogy Te az exeddel mászkáltál még ha nem is történ köztetek semmi, de nem is jól reagálta le. Egy beszélgetés csodákra képes, csak tedd el jó messzire a tányérokat. A tányérokat.

2014. dec. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez egy idegbeteg állat...!! szakits vele...!! el fog fajulni a helyzet..
2014. dec. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éretlenek vagytok,és ha így megy tovább,nagyobb gondjaitok is lesznek még.Nem jósolok nektek nagy jövőt.
2014. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaza volt a barátodnak. Te hogy reagálnál, ha a pasid az exbarátnőjével menne bulizni, akár van valami közöttük, akár nincs? Nyilván neked baromi jól esne..
2014. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!