Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ugy szetneztek altalaban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ugy szetneztek altalaban a parok kozott, szerintetek szamit az intelligencia a parvalasztasban mindket fel reszerol?

Figyelt kérdés
Azt erzem, hogy tenyleg csak a kulso szamit tobbnyire.

2015. okt. 12. 05:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam alap, de én harmincas korosztály vagyok.
2015. okt. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 omba ***** válasza:
100%
Persze, hogy számít.. ha egy hétnél tartósabb kapcsolatra gondolok
2015. okt. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Számít a külső IS.

Szerintem senki sem tud olyasvalakivel hosszabb távon együtt lenni, aki egyáltalán nem indítja be szexuálisan.

Nem kell ehez extrém túlsúly, vagy durva csúnyaság.

Volt olyan ismerősöm is, aki kinézetre görög isten, de annyira egyszerű volt, mint egy faék.

A kinézet, a stílus, az életmód, az IQ, az EQ mind számít, ha tartós párkapcsolatot keresel. Kinek mi mennyire, az változó.

2015. okt. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hosszabb távon mindenképpen sok tényező számít. A vonzalom, az, hogy tudjanak beszélgetni, jól érezzék magukat együtt, tudjanak együttműködni.

De olyan értelemben, hogy mondjuk jelentős előny lenne, ha valakinek 130 az IQ-ja azzal szemben, akinek 100, tényleg nincs feltétlenül akkora jelentősége.

2015. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem számít egyáltalán,és pont az a baj,hogy sokszor hallottam már olyat nőktől,hogy több évig együtt voltak ilyen tipikus jóképű,izmos,bunkókkal,akik a porba alázták őket,és elmondta tudja hogy nem jó ez így,de mégsem képes elszakadni a csávótól.

Pedig a csávó elég buta volt,a lány meg baromi okos...

Szóval nagyon sok helyzetben még ezt is felülírja a külső sajnos... :/

Bárcsak ne így lenne,de akkor nekem is lehetne barátnőm,azonban nincsen nem is volt soha,nem is lesz soha. :/

24/F

2015. okt. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Amikor a környezetemben lévő párokat nézem, akkor azt kell mondanom, hogy intelligenciában, életfelfogásban, gondolkodásmódban, a legtöbb véleményben azonos szinten állnak. Oké, lehet, hogy 10 év együttlét után ez már eleve adott, hogy a legtöbb kérdésben ugyanúgy gondolkodnak, de szerintem annak a hasonlóságnak azért alapja is kell, hogy legyen.


Csak a külső kevés ahhoz, hogy az ember fia/lánya hosszú távú kapcsolatban gondolkodjon. Még amit az 5ös is írt, ott sem csak és kizárólag a külső miatt viseli ezt el a lány (feltehetően), elvégre szerintem kevés az olyan nő, akinek ez elég. Szerintem az ilyen esetekben az tartja benne a rossz kapcsolatban az embereket, hogy bár nagyobbrészt rossz és megalázó minden, de néha vannak olyan csodálatos napok, időszakok, mint amilyen a legelején volt, és azok fenntartják benne a reményt, hogy ez talán változni fog. Mert a legtöbb buta, bunkó pasi is képes azért néha gyengéden, törődéssel odafigyelni a nőre, kedveskedni neki, ilyesmi, és akkor a lány, ha amúgy szerelmes (mert képzeljétek el, ez az opció is létezhet, nem csak az lehet, hogy elvakítják a muszklik és a kockahasak), ezeket abszolút biztató jelnek veszi a pozitív változásra.


Kérdező, az intelligencia szerintem elég fontos tényező egy kapcsolatban. Ha netalán a párom jelentősen intelligensebb lenne nálam, mindig úgy érezném, hogy lenéz, nem érezném elég jónak magam hozzá, satöbbi, ha én lennék nála jelentősen intelligensebb, akkor meg engem bosszantana a butasága, értetlensége, nehéz felfogása, akármi. Ezek pedig nem egy jó kapcsolat hozzátartozói, lássuk be.


A külső fontos, ezt kár lenne tagadni, de hogy _csak_ a külső számítson, az azért túlzás. Egy éjszakás kalandra esetleg, de ha hosszú távban gondolkodsz, a legdögösebb pasinak is kell (legalább néha) villantania valamit, ami miatt megér többet pár ágytornánál.

2015. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
62%
Az ismerősi körömben többnyire számít, igen.
2015. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is számít. Nem árt, ha egy adott témához tud valamit hozzáfűzni, van önálló véleménye, és nem egy b*nkó.

A külső csak másodlagos mifelénk

2015. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő egyformán fontos, írom ezt mint nő.
2016. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!