Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég megismertem egy 30on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég megismertem egy 30on túli srácot, online. Ti mit tennétek? Nemrég regisztráltam egy külföldi ingyenes társkeresőre, ahol ráírtam egy külföldi srácra, és elkezdtünk levelezni.

Figyelt kérdés
Néhány nap elteltével kérdezte, hogy fent vagyok-e interpals-on, mert hogy ott lehet chatelni, és ott jobban tudnánk írogatni egymásnak. A további beszélgetéseinket ott folytattuk, de mindig csak akkor írt amikor én írtam neki, magától sosem írt rám csak úgy. De amikor írtam neki, akkor mindig hosszan beszélgettünk és írta, hogy szeret velem beszélgetni. Fog jönni Magyarországra, már többször is járt itt. Ti mit tennétek? Ha szeret velem beszélgetni, akkor miért nem ír rám, amikor online? Vagy akármikor. Hagynátok a fenébe a srácot vagy továbbra is írnátok neki?

2015. okt. 13. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg mennyire szeret veled beszélgetni, avagy ne írj rá, ha jelentkezik hajrá, ha nem akkor nem vesztettél sokat.
2015. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus neked akkor irogass neki, szerintem nyugodtan Te is kezdeményezheted a levelezést, érdemes adnod neki egy esélyt is a személyes találkozásra, ismerd meg jobban és utána majd ráérsz dönteni. De a hangsuly azon van, hogy probáld megismerni, barátait is, családját, mit csinál szabadidejében, és kicsit keress rá, oda járt e suliba amiről beszélt stb. ott lakik,dolgozik-e amit mondott, van e komoly barátnője akiről elfelejt emlitést tenni. Tehát először ismerd meg, ne higyjél a szavának ha megismerted és bejön neked, akkor ráérsz azon gondolkozni legyen-e folytatás.
2015. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
amit eddig megismertem belőle, az nagyon szimpatikus:) de tényleg rám írhatna anélkül, hogy én írnék neki előbb... :/
2015. okt. 13. 21:08
 4/9 A kérdező kommentje:
mennyi időt hagyjak neki hogy rám írjon?
2015. okt. 13. 21:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak fiuk akik képtelenek kezdeményezni, mert ugy érzik nem akarnak zavarni, ha ráirsz és mindig örömmel válaszol és hosszan tudtok beszélgetni akkor ebből ne csinálj gondot. Ha ráirnál és alig válaszolna, pár szóval csak akkor azt mondanám, addig ne irj rá még ő nem ir.. de a Te esetedben ő barátságos veled. Ugyhogy szerintem irj neki nyugodtan, esetleg ird meg neki hogy nagyon örülnél ha ráér és ő irna rád..
2015. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Írta hogy amikor online látom, írjak rá nyugodtan.. de azért ő is írhatna.. szerintem..
2015. okt. 13. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:
attól még hogy barátságos....
2015. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Milyen nemzetiségű?
2016. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége, Kérdező?
febr. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!