Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan jó tudni, mit érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan jó tudni, mit érez irántam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Házasok vagyunk. Mással. Régóta ismerjük egymást, de csak mint haverok, barátok. Néha beszélgetünk, de nem férfi-nő dolgokról, csak általános semmiségekről. Közben úgy néz a szemembe, hogy elolvadok, annyira kedves a hangja, hogy beleborzongok. Soha egy ujjal sem ért hozzám, de vágyom arra, hogy csak véletlenül megérintsen. Jó a társaságában lenni, még akkor is, ha nem velem beszélget, csak ott van a közelemben.

És tegnap teljesen váratlanul azt mondta, hogy már évekkel ezelőtt felkeltettem az érdeklődését. Szerinte nagyon csinos, kívánatos nő vagyok.

Megmukkanni sem tudtam, teljesen padlót fogtam, sose beszéltünk ezelőtt ilyenekről, még csak közvetve, általánosságban sem.

Nem történt utána semmi, nem kezdeményezett semmit, kicsit szerintem zavarba jött, és úgy alakultak a körülmények, hogy be kellett fejeznünk a beszélgetést.

De ez a pár szó azóta is itt dolgozik bennem.

Érez valamit, vagy csak szexuális jellegű az érdeklődése?


2015. okt. 14. 22:15
 1/6 A kérdező kommentje:
ja, 36/N
2015. okt. 14. 22:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Arról egy szót sem írsz, hogy miért mentél hozzá a férjedhez és milyen gondjaitok vannak a házasságban.
2015. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nyilván azért, mert most nem ez foglalkoztat.

A kérdésre tudsz valami használhatót írni?

2015. okt. 14. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Ő a vevő, te az adó és érzékeli az erős jeleidet. Hatnak a vágykeltő feromonok. Viszont tudnod kell, hogy másoknak is fel fog tűnni, a vágyat,-szerelmet nehéz eltitkolni, amikor már érzed a gyomrodban a kis pillangókat. A döntés úgyis a te kezedben lesz, megelégszel-e a plátóival, vagy tovább is akarsz menni. Csak te tudod, megéri-e a családod nyugalmát kockáztatni. Mondjuk én kifejezetten monogám vagyok, nem mennék bele ilyen játszmába, de ez teljesen mellékes. Mint írod, régóta ismeritek egymást, az érzelmeiről is jobban tudsz képet alkotni :)
2015. okt. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most úgy őszintén, mire vártok?

Csináljatok olyan e-mail címet, amiket csak ti ismertek, más ne is tudjon róla, és találkozzatok, legyen viszonyotok.

A párjaitoknak nem kell tudni róla, észre sem fogják venni, mert nem foglalkoznak veletek eléggé. Ha a párjaitok nem hanyagolna el benneteket, akkor biztos nem veszitek észre egymást.

Most már csak egy dolgotok van. :-) Megtenni, amit meg kell tennetek. :-)

37F

2015. okt. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet következtetni ilyen-olyan jelek alapján, de biztosan sehonnan a világon nem lehet tudni, hogy egy férfi (vagy nő) érez-e valamit, vagy csak szexuális jellegű-e az érdeklődése.
2015. okt. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!