Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csinaljak ezt az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinaljak ezt az emberek? Ti is eloszeretettel leszoltok mas parokat?

Figyelt kérdés

Mindig is utaltam a kotnyeles, pofazos embereket, de amiota kapcsolatom van szinte az osszes megtalal.

Mindenki elmondja , hogy mennyire leadtam a szintbol, es csodalkoznak, hogy tudtam osszejonni egy ilyen ronda pasival. Bevallom, szerintem sem helyes de en elfogadtam, mert nagyon jo ember, szinte mar tokeletes szemelyiseggel, ha akarnek sem talalnek jobbat.

Ha egyutt megjelenunk vhol latom a tekinteteket es a hulye kerdesek szinte mar boritekolhatok("Ti egyutt vagytok tenyleg?" stb).

Nagyon idegedito es egyben elkeserito.

Mire jo ez?


2015. okt. 15. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én leszarok más embereket. Szóval miért pletykálnék másokról? Javaslom, a nyugodt életért cserébe te is tanuld meg leszarni az embereket. :)
2015. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért csinálják ezt. Biztosan nem veszik észre, hogy kínos helyzetbe hozzák ezzel még magukat is.

Olyan jó lenne, ha az emberek megtanulnának néha kussolni is. :)

2015. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:
10%
Nem. Mi közöm másokhoz? Sok boldogságot nekik!
2015. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2015. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, amúgy néha én is bele szoktam pofázni mások párkapcsolatába, de nem akkor, ha egy szerintem ronda emberrel jön össze, hanem pl. akkor, ha egy értelmes lány összejön egy "rosszfiúval".


Amiért neked pofáznak, az szánalmas. Gyakorlatilag azt róják fel neked, hogy nem vagy eléggé felszínes.

2015. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mire jó ez. Nekem még sosem volt hosszútávú párkapcsolatom, csak rövidebb kalandjaim, a szerelemben baromi peches vagyok, mindig olyan lányba szeretek bele, akinek pont nem kellek, aki meg belém szeret, az meg nekem nem kell, szóval nincs szerencsém. Mégsem szoktam leszólni a párokat. Van jobb dolgom is, minthogy mások kapcsolatával foglalkozzak. Attól, hogy nekem sosem jön össze, másnak még összejöhet. Felőlem aztán mindenki legyen boldog azzal akivel akar, nekem attól nem lesz rosszabb.
2015. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szokásom másokat megszólni. Sem embereket, sem párokat. Attól intelligensebb vagyok.
2015. okt. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!