Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti sosem voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti sosem voltatok kíváncsiak azokra a srácokra, akiket itt leszóltok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy sosem fordult meg a fejetekben, hogy vajon egyik-másik ember milyen lehet élőben? Milyen személyiség, milyen lehet az élete, vajon élőben is annyira haragudnátok-e rájuk?

Vagy sosem volt ilyen még gondolatban sem?



2013. okt. 1. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Néha az értelmesebbekre kíváncsi vagyok.
2013. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azokra én is :D
2013. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sorry, the world has got only one of me! :D
2013. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Énnekem mindegyikröl eszembe jut.
2013. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jól van, tudjuk, hogy a valóságban nem vagy olyan, mint itt... :D
2013. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Elnézést, hogy pasiként válaszolok, de nekem az a tapasztalatom, hogy kb sehol sem kiváncsiak.


Nálam általában az első lépés oké, tetszünk egymásnak, stb. Utána jön a beszélgetés. Az eleje felé minden OK, utána pedig rátérek kicsit tabu(bb) témákra, illetve szabadabbra engedem a stilusomat, elkezdek törődni velük, és éreztetni, hogy nem csak dugni akarok.


Általában itt érkezik el az a pont, hogy szépen lassan leépitenek. Egyikük se tudja, és nem is érdekli, hogy valójában milyen a személyiségem, milyen az életem, mi az élettörténetem...


Szóval, kérdező, vegyél fel egy álarcot, ami jól mutat, és mászkálj abban. Nekem bevált. :)

2013. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Többek közt azért is kérdezem, mert én is párszor megkaptam itt a magamét és olyankor mindig eszembe jut, hogy vajon élőben is ennyire dühös lenne-e rám az illető.
2013. okt. 1. 22:55
 8/16 A kérdező kommentje:
73 %, milyen tipusú álarc legyen az?
2013. okt. 1. 22:55
 9/16 anonim ***** válasza:
akit retardáltnak találok itt mért akarnám előbe megismerni ?
2013. okt. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha valakit leszólok, annak oka van. Ami nekem kell és ami fontos (gondolkodás, nézetek, intelligencia), az mind lejön egy-egy kommentből. Ha azok nekem nem tetszenek, vagy erősen ellenkezem velük, akkor én rohadtul nem vagyok az illetőre kíváncsi. Mert ha éppen úgy is néz ki, mint a kib-szott Brad Pitt, akkor is csak egy idióta gondolkodású s-ggfej lesz a szememben.
2013. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!